PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Kompletní změny na postech trenérů u ženských kategorií

15. 7. 2018 | Redakce

Kompletní změny na postech trenérů u ženských kategorií

Před sezónou 2018/2019 došlo na úseku ženského fotbalu k největšímu počtu změn v realizačních týmech. Pojďme si shrnout jednotlivé kategorie.

Ženy A:
Hlavní tým povede dvojice Michal Kolomazník a Maruška Havlasová. Michal Kolomazník působil v minulé sezóně u týmu juniorů a nyní se posouvá do ženského fotbalu. „Pro ženský fotbal na Dukle je to velký krok dopředu, můžeme čerpat z jeho bohaté fotbalové kariéry a věřím, že své zkušenosti předá holkám.“ okomentoval změnu Ondřej Havlas. Druhou trenérkou u A týmu bude Maruška Havlasová, která se posouvá od týmu starších žákyň. Nově se do realizačního týmů připojí fyzioterapeutka Markéta Štufková. Vedoucím zůstává Jirka Toť.

Ženy B:
Rezervní tým od nové sezóny po Jakubu Kowolowskim přebírá naše bývalá hráčka Veronika Kulhánková. Na Dukle má hráčské zkušenosti s postupem do 1. ligy, takže prostředí na Dukle zná velmi dobře. Po trenérské stránce je to Veroniky první zkušenost, takže jí přejeme hodně zdaru.

Dorostenky WU18:
V kategorii dorostenek došlo ke změně po 5-ti letech, kdy tým převezme Jakub Kowolowski, který vyhrál výběrové řízení spolupořádané s Fotbalovou asociací České republiky. Asistentem bude Tomáš Dostál, který s Jakubem působil jako asistent u B týmu žen. Trenérka Barbora Boušová u týmu dorostenek zůstává.

Starší žákyně WU15:
Ke starším žákyním se posunul Ondřej Havlas, který vytvoří dvojici s Láďou Zvolánkem, který ve starších žákyních pokračuje.

Mladší žákyně WU13:
Tato kategorie taktéž doznala změn. Hlavní trenérkou bude Michaela Bernardová, která u týmu WU13 působila v minulé sezóně v roli asistentky trenéra. Další posila do realizačního týmu mladších žákyň je stále v řešení. Zuzana Košatková ukončila svou trenérskou štaci, děkujeme za spolupráci a přejeme mnoho štěstí v hráčské kariéře.

Starší přípravka WU11:
U kategorie starších přípravek zůstává hlavním trenérem Ján Makovič. Jako asistenti budou působit Nina Veselá, která poskočila o kategorii výše z mladších přípravek, a Tomáš Lauko taktéž pokračuje. Vedoucí zůstává Jana Sobotková.

Mladší přípravka WU9:
Trenérská dvojice Jan Zima jako hlavní trenér a Radek Štrobl v roli asistenta zůstává nezměněná. Pouze Nina Veselá se posunula do vyšší kategorie. Vedoucí týmu zůstává Marie Škorňová.

„Za celou historii ženského a dívčího fotbalu na Dukle jsme toto léto zaznamenaly asi největší změny. Pevně věřím, že to bude ku prospěchu celé ženské sekce. Michaela Rašková a Linda Veselá si budou teprve kategorie hledat s ohledem na školní povinnosti. Samozřejmě stále máme místa pro nové trenérky a trenéry, kategorie se nám neustále rozšiřují. Všem realizačním týmům přeji, aby si nadcházející sezónu užily a těším se na další skvělou spolupráci.“ okomentoval veškeré posuny Ondřej Havlas, manažer ženského fotbalu na Dukle.

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu