PORTRÉTY Z JULISKYRadek Havala
    FANSHOP

Důležitá změna u A týmu žen

30. 6. 2018 | Redakce

Důležitá změna u A týmu žen

Michal Kolomazník novým trenérem A týmu žen.


Přípravu na sezónu 2018/2019 zahájí s A týmem žen nový trenér. Bývalý hráč Dukly, Teplic, Brna, reprezentace a také druhé německé Bundesligy Michal Kolomazník. S trenérskou kariérou začal na Dukle, kde působil v roli koordinátora přípravek, a měl na starost ročník 2005 a v uplynulé sezóně vedl juniorský tým. V současné době bude u dukelské mládeže nadále působit v rámci skautingu a skupinových tréninků. K tomu se rozhodl vydat pro něj do neznámého prostředí a pustí se do vedení A týmu žen. Opět je to jeden z dalších kroků, kdy spojujeme dívčí a klučičí fotbal na Dukle.

„Velmi mě potěšilo, že se Michal rozhodl přijmout naši nabídku a celkově ho udržet v klubu. Pevně doufám, že se mu podaří pozvednout především ofenzivní činnost, ve které je silný. Určitě to pro holky i Michala bude velká změna, ale věřím, že si to sedne a vše bude ku prospěchu týmu. Michalovi přeji, ať se mu u nás líbí a také hodně štěstí a trpělivosti. 😊“ doplnil manažer ženského fotbalu na Dukle Ondřej Havlas.

Michale, ať se daří.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. FC Slovan Liberec 4 4:10 6
5. FK Dukla Praha 4 6:14 4
6. FK Pardubice 4 10:10 4
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu