PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Dukla na All Stars Cupu 2018

21. 6. 2018 | Redakce

Dukla na All Stars Cupu 2018

Nejlépe obsazený zahraniční turnaj kategorie U16 na území ČR. To je All Stars Cup, kterého se i letos zúčastnil dukelský tým U16. Ve velké konkurenci získal skalp tureckého Besiktase a celkově skončil na 12. místě.

Soupiska k turnaji:

Brankáři – J. Štefan, D. Spilka.

Hráči v poli – J. Kozojed, J. Uhlíř, O. Denisenko, V. Chalupa, P. Helík, F. Erdmann, T. Křenek, D. Mareš, J. Hudec, A. Novotný, M. Kleček, M. Terentjev, J. Šátek, Š. Šebrle, V. Kočí, T. Mejdr.

Výsledky jednotlivých utkání:

Pátek
Dukla U16 Besiktas Istambul 1:0, branka: V. Kočí
Dukla U16 FC Barcelona 1:5, branka: A. Novotný
Dukla U16 Slavia Praha 0:3
Sobota
Dukla U16 Chivas Guadajara 0:0
Dukla U16 Zlín 1:2, branka: V. Chalupa
Dukla U16 Paris SG 0:3
Neděle
Dukla U16 Slovácko 0:0 (pk. 2:1), rozhodující penalta J. Hudec
Dukla U16 Zlín 0:1
Dukla U16 Brno 0:2

Hodnocení trenérů Petra Fišara a Pavla Sedláčka: "Náš tým, který doposud hrál třetí nejvyšší soutěž, se zúčastnil nejlépe obsazeného zahraničního turnaje v ČR v kategorii U16. Hráči dostali příležitost se potkat s různými herními styly a temperamentem jednotlivých národů (Chivas – Mexiko, PSG – Francie, FC Barcelona – Španělsko, Besiktas – Turecko). Naši kluci se potkali s velkou fyzickou a technickou vyspělostí týmů a dokázali se jí naší herností po celou hrací dobu nebo v jejích částech vyrovnat. Po těžkém utkání s Besiktasem, ve kterém jsme dokázali zvítězit a stálo nás spoustu nejen fyzických sil, jsme odehráli duel s budoucím vítězem turnaje FC Barcelona, a přestože jsme prohráli 1:5, byli jsme pochváleni barcelonským trenérem za otevřenou hru. Kluci si ze všech utkání a především s týmy Barcelony a PSG odnáší velkou zkušenost z přirozené hravosti, lehkosti a radosti ze hry, v čemž tyto mužstva vynikaly nad českými účastníky. Jeden z největších rozdílů v herních výkonech byl skutečný projev sebevědomí a věříme, že naši kluci mohou díky této zkušenosti dále rozvíjet svůj individuální i týmový potenciál. Dobrá informace do dalšího tréninkového procesu je, že se kluci velmi rychle dokázali přizpůsobit vysokému tempu hry, zvládnout být kompaktní a udržet svoji hernost. Poděkování všem, kteří nás pozitivně podporovali v nesmírně těžkých utkáních a ocenili každý náš povedený okamžik proti skutečné světové špičce a klubovým fotbalovým gigantům, stejně jako nejlepším týmům v ČR. Umístili jsme se na 12. místě z 16 mužstev, což je při zvyšující se sportovní úrovni turnaje stále nejlepší výsledek týmů Dukly, které se All Stars Cupu zúčastnily."

 

Fotogalerie


Partneři klubu