Ženy: Dukla na oslavách 700let založení Bukovan

20. 6. 2018 | Redakce

Ženy: Dukla na oslavách 700let založení Bukovan

Obec Bukovany si připomněla sedm set let od první písemné zmínky. Na slavnostní sobotní den byl od 16:00 na programu exhibiční zápas mezi prvoligovým týmem žen a místním týmem mužů hrající čtvrtou třídu.

Oslavy začaly již v pátek večer promítáním letního kina. V sobotu vše pokračovalo kulturním a sportovním programem. Největší lákadlo bylo utkání našich žen proti TJ Sokol Bukovany.

V exhibičním zápase za ženy Dukly nastoupila posila v podobě Lukáše Zelenky, bývalý hráč Sparty a Mistr Evropy hráčů do 21 let z roku 2002. Celé utkání se hrálo ve velmi přátelském duchu a odpovídá tomu i konečný výsledek 7:7. Celá akce se vydařila, přišlo hodně lidí, padlo hodně gólů, takže všichni byli spokojeni.

Večer následovaly oslavy u grilování v místní hospodě i za účasti našich hráček. Velice děkujeme za pozvání na tuto krásnou akci.

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu