Dukla přivedla první letní posilu

19. 6. 2018 | Redakce

Dukla přivedla první letní posilu

Obránce Martin Chlumecký je první novou tváří, která se po letní pauze objevila na Julisce. Jednadvacetiletému hráči a členovi reprezentačních týmů U20 a U21 skončila smlouva s Libercem a nyní posílí Duklu Praha.

Uplynulou sezonu strávil Martin Chlumecký ve Varnsdorfu, kde z Liberce hostoval. Liberecký odchovanec sbíral v druholigovém celku zkušenosti v dospělém fotbalu. Patřil mezi vytěžované hráče - nastoupil do 27 utkání a vstřelil jeden gól. 

Je členem kádru reprezentační U20, kterou vede trenér Karel Krejčí, začíná se prosazovat i do U21 Vítězslava Lavičky. V mládežnických reprezentačních výběrech České republiky se objevuje od roku 2014. Dukla věří, že v mladém reprezentantovi získá posilu k doplnění obranných řad. Hráč podepsal s klubem smlouvu na tři roky. 

„Dukla o mne projevila zájem, můj manažer to začal řešit a já neváhal, jsem moc rád, že sem můžu jít. V Dukle už znám pár kluků z mládežnických reprezentací. Minulou sezonu jsem strávil ve Varnsdorfu, myslím, že pro mladé hráče je druhá liga dobrý krok. Z dorosteneckého věku jsem přešel do dospělého fotbalu, pomohlo mi to fotbalově vyzrát a považuji své působení za fyzický i psychický přínos, protože ve druhé lize už se hraje pod tlakem. Doufám, že v Dukle se mi podaří debutovat v nejvyšší soutěži“, řekl po podpisu smlouvy Martin Chlumecký. 

Ať se ti u nás daří, Martine!

 

Fotogalerie


Partneři klubu