PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Staň se Dukláčkem a Duklačkou se vydařilo

1. 6. 2018 | Redakce

Staň se Dukláčkem a Duklačkou se vydařilo

V úterý 29. května 2018 jsme tradičně v 16:30 u sochy Josefa Masopusta odstartovaly naše fotbalové odpoledne Staň se Dukláčkem a Duklačkou. Natešených dětských tváří se nakonec sešlo neuvěřitelných devadesát. Naši trenéři, trenérky a hráči s hráčkami si pro děti připravili 6 stanovišť, na kterých se všichni společně pořádně vyřádili.

Děti i rodiče u sochy J. Masopusta přivítal medvěd Julisáček a sportovní ředitel Günter Bittengel. Vydali jsme se do areálu. Na trávníku již předváděli své dovednosti kluci ročníku 2010 – kategorie mladší přípravky.

Na stadionu si děti podepsali za pomoci rodičů kartičky a šlo se na to. Trenéři si postupně rozebrali všechny děti. Na jednotlivých stanovištích dohlíželi hráči i hráčky z našich A týmů – Jakub Podaný, Lukáš Holík, Dominik Preisler, Patrik Brandner a z žen Veronika Pýchová, Luda Lesiv, Klára Zemjánková, Vanda Adámková, Veronika Dvorská, Kristína Košíková a Ivana Kantarská. Hráli jsme fotbálky, krotili zuřivého hada, pokořili trampolíny i překážky a radovali se z mnoha vstřelených gólů. Na hřišti bylo veselo. Úsměvy na všech tvářích a do toho radostný výskot. Vyřádily se nejen děti, ale i všichni trenéři.

Po odvedených výkonech si děti vybraly odměny a posbíraly podpisy hráčů a hráček. Juliska se smála za zvuku dětských písní a všichni aktéři vyrazili odpočívat do svých domovů.

Děkujeme všem zúčastněným za přízeň a zase někdy na viděnou.

Veškeré informace všem zúčastněným o trénincích a kontakty na trenéry budou do konce týdne na uvedené kontakty. Pokud někdo ze zúčastněných neobdrží e-mail do pondělí 4.6.2018, prosíme, kontaktujte Marušku Havlasovou prostřednictvím emailu havlasova@fkdukla.cz. Děkujeme.

 

Fotogalerie


Partneři klubu