• A-tým

• 26.05.2018

V Dukle končí Ondřej Kušnír a Martin Jiránek

Po posledním zápase sezony se Dukla rozloučila s obránci Ondřejem Kušnírem a Martinem Jiránkem. Oběma hráčům v klubu končí smlouva a na jejím prodloužení se nedomluvili.

Ondřej Kušnír působil v Dukle od července 2016, odehrál tedy za náš klub dvě sezony. Během té doby nastoupil do 49 zápasů, z toho do 44 jako člen základní sestavy. Za svého působení na Julisce nastřílel do branek soupeřů 5 gólů.

Martin Jiránek má za sebou bohatou fotbalovou kariéru plnou zahraničních angažmá. Do Dukly přišel o rok později než Kušnír, v červenci 2017, a působil zde jednu sezonu. Ve všech 27 odehraných zápasech nastoupil v základní sestavě, gólově se u nás zkušený stoper neprosadil.

Děkujeme Ondrovi a Martinovi za práci, kterou v Dukle odvedli. Oběma přejeme hodně štěstí v dalším fotbalovém i osobním životě!