PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Vzhůru na poslední zápas sezony!

24. 5. 2018 | Redakce

Vzhůru na poslední zápas sezony!

V sobotu se v této sezoně uvidíme naposledy. Dukla uzavře své ligové působení v ročníku 2017/18 zápasem proti Plzni, který má výkop v 16.00, stejně jako všechna ostatní utkání posledního kola. Přijďte se rozloučit s hráči a s domácím stadionem!

Plzeň už v předchozím kole získala ligový titul, utkání tak pro ni bude mistrovskou exhibicí. Ani Dukla už nehraje o záchranu, má ale velkou motivaci proti nejúspěšnějšímu týmu sezony ukázat to nejlepší a důstojně se rozloučit s fanoušky. Je ovšem pravda, že ne na dlouho. Letní pauza bude kvůli změně herního modelu tentokrát o něco kratší, než v předchozích letech. První kolo sezony 2017/18 se odehraje už o víkendu 21. a 22. července.

Během zápasu s Plzní se opět můžete těšit na poločasovou soutěž. Tu pro nás uspořádá firma LOEX, která je partnerem utkání. LOEX se zabývá výrobou a prodejem zděných domů na klíč. Do soutěže věnovala skvělé ceny – herní konzoli Xbox a dvě stavebnice LEGO. O poločasové přestávce pozorně poslouchejte hlasatele, třeba vyhrajete právě Vy!

Stadion se otevře ve 14.30, v provozu bude pět pokladen u západního vstupu a dvě pokladny v sektoru hostí. Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v Dukla Klubu, pro online nákup využijte smsticket a obdržíte vstupenku přímo do svého smartphonu. Pokud dorazíte na stadion se vstupenkou z smsticket a předprodeje, využijte, prosím, vstup vedle zastávky MHD, viz plánek stadionu. Vstupy přes hlavní pokladny nejsou určené pro předprodej.

 

Fotogalerie


Partneři klubu