PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Sokol Kozojedy hrál na Julisce v rámci akce Kopeme za fotbal

23. 5. 2018 | Redakce

Sokol Kozojedy hrál na Julisce v rámci akce Kopeme za fotbal

V úterý odpoledne proběhla na Julisce akce pod záštitou projektu Kopeme za fotbal. Amatérský tým Sokol Kozojedy se na hlavním hřišti utkal s dukelským A týmem, zápas byl pro Kozojedy odměnou ze soutěže Gambrinus Kopeme za fotbal.

TJ Sokol Kozojedy hraje fotbalovou IV. třídu skupiny B okresu Plzeň-Sever. Hráči dorazili během úterního podvečera na Julisku, kde byli uvedeni do kabin hostů. Tam se připravili k zápasu s A týmem Dukly, který odstartoval v 17 hodin. Dukla zapojila do hry i členy realizačního týmu. „Byl jsem ve svém živlu, cítil jsem se skvěle, ale svůj výkon bych popsal jako strašný. Kluci mi nenahrávali, hlavně Johny Holenda a Marek Hanousek mě ignorovali. Možná mi chtěli oplatit, že jim při tréninku dávám zabrat,“ glosoval výkon v poli kondiční trenér Lukáš Stránský.

Přátelský zápas skončil vítězstvím Dukly 9:4. Trenér Jaroslav Hynek byl tentokrát v roli diváka. „Myslím, že mančafty sem přijedou s velkým respektem. Zrovna tento tým hrál loni na Slavii a dostal od nich 36 branek, takže z toho asi měli strach, přílišný respekt byl vidět i na začátku. Naši kluci k tomu ale přistoupili skvěle, svoji hrou jim dali sebevědomí, protože na začátku sice pár gólů nastříleli, ale potom soupeři dovolili nějaké dát, a o tom je to setkání – aby si to užil hlavně tým, který sem přijede, který vyhraje soutěž. Musím pochválit i trenéry našeho týmu, Ondru Kušníra a Honzu Holendu, že k tomu přistoupili skvěle a tým namotivovali tak, aby měly Kozojedy z akce dobrý pocit.“

„Bylo to krásný, hráči Dukly byli přátelští a občas nám dali i šanci, což bylo lepší než na Slavii. Užil jsem si to naplno. Na zápas jsme měli speciální přípravu, den předen jsme si dali pět až osm piv,“ smál se Miroslav Kovář, útočník Sokola Kozojedy.

 

Fotogalerie


Partneři klubu