PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Poslední výjezd sezony povede do Mladé Boleslavi

17. 5. 2018 | Redakce

Poslední výjezd sezony povede do Mladé Boleslavi

Poslední letošní výjezd zavede Duklu do nedaleké Mladé Boleslavi. Všechny zápasy 29. kola začínají ve stejný čas – v sobotu 19. května v 16.00 hodin.

Mladá Boleslav už patří mezi zachráněné týmy. Nachází se s 31 body na 10. místě, daleko za očekáváním, které vedení Mladé Boleslavi do mančaftu před sezonou vkládalo. Celek zvyklý hrát o evropské poháry stávající sezonu určitě nebude zpětně považovat za úspěšnou. V posledních třech kolech ale Boleslav zabrala a posbírala 5 bodů za remízy s Jihlavou a Baníkem a za vítězství nad Bohemians.

Dukla už je z boje o udržení také venku, po minulém kole se zařadila mezi týmy, které si najisto zahrají první ligu i v následující sezoně. Doma sice ve 28. kole podlehla 0:2 Slavii, předposlední Karviná ale nebodovala a i když se na nás ještě může bodově dotáhnout, máme s ní lepší vzájemnou bilanci. Nyní už můžeme pouze vylepšit své závěrečné umístění. 

Dukla a Mladá Boleslav se spolu v lize utkaly třináctkrát. Třikrát vyhrála Dukla, třikrát se remizovalo a sedmkrát zvítězila Mladá Boleslav. Gólové skóre je 20:14 pro Mladou Boleslav. Poslední střetnutí se odehrálo na podzim v 15. kole, Dukla v něm zvítězila přesvědčivě 4:1 a její fanoušci by se určitě nezlobili, kdyby se výsledek opakoval i tentokrát.

Zápas bude řídit hlavní rozhodčí Ondřej Ginzel s asistenty Zdeňkem Arnoštem a Vítem Melicharem. Delegáty budou JUDr. Václav Krondl a Kryštof Mencl. 

Poslední utkání soupeře

Bohemians 1905 - FK Mladá Boleslav 1:3 (1:1)

Branky: 40. Vaníček - 27. Konaté, 85. Chaluš, 87. Magera.

Bohemians Praha 1905: Fryšták - Dostál, Bederka, Šmíd, Švec - Hašek, Jindřišek - Reiter, Mašek (88. Bartek), Vaníček - Nečas (74. Kabajev). 

FK Mladá Boleslav: Polaček - Pauschek, Chaluš, Takács, Křapka - Jánoš, Valenta (86. Fabián) - Konaté, Matějovský, Ladra (73. Magera) - Komlichenko (56. Přikryl).

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 4:1 (2:1)

Branky: 3. Podaný, 5. Djuranovič, 50. Holenda, 70. Djuranovič – 26. Přikryl.

 FK Dukla Praha: F. Rada (C) – Kušnír, Bezpalec, Jiránek, Podaný – Bilovský, Holenda, Tetour – Miloševič (79. Preisler), Djuranovič (71. Brandner), Schranz (77. Holík).

FK Mladá Boleslav: Aghajev – Pauschek, Stronati, Magera (C), Fleišman – J. Rada, Takács (67. Mareš) – Mingazov (82. Chramosta), Hubínek, Fabián (71. Komličenko) – Přikryl.


 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 17:00
FK Dukla Praha
FK Varnsdorf