PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Preview: V neděli důležité utkání na západě Čech

23. 3. 2018 | Redakce

Preview: V neděli důležité utkání na západě Čech

Proti Slovácku to na body nestačilo a tak se musí ženy pokusit vybojovat vítězství v dalším utkání. Tentokrát je na řadě Viktoria Plzeň. Zápase se odehraje v neděli od 11:00 v tréninkovém centru v Luční ulici v Plzni.

Plzeňská viktorka má v tabulce o jeden bod více než naše hráčky, ale má o jeden zápas méně. Čeká je dohrávka s Brnem. V případě vítězství Plzně budou mít západočešky velmi blízko do TOP 4 po základní části. V opačném případě se dostane Dukla do lepší výchozí pozice v bojích o záchranu. Remíza ani jednomu týmu nic neřeší, takže se očekává ofenzivní fotbal z obou stran.

„Do Plzně jedeme 100% bodovat. Poslední utkání se herně povedlo, v týdnu jsme potrénovali téměř kompletní a velmi kvalitně. Očekávám, že holky přenesou dobrý výkon i do utkání proti Plzni, kde máme šanci uhrát dobrý výsledek a přivézt tři body.“ okomentoval utkání trenér Ondřej Havlas.

Náš víkendový soupeř:

Poslední měření sil vyhrála Dukla nejtěsnějším poměrem 1:0. Jedinou branku vstřelila Adámková v 68. minutě a rozhodla tak utkání ve prospěch svého týmu. Diváci viděli hodně vyrovnaný fotbal s minimem šancí na obou stranách.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
Branky: 68. Adámková
ŽK: Bažoutová – Markelová
Rozhodčí: Kánská - Lavrenčíková, Nováková
Diváci: 53

Dukla Praha: Dolejšová – Adámková, Hajnová, Bažoutová, Rzycká – Hrobská (59. Kantarská), Zemjánková (89. Fojtíková), Kozlíková, Beránková, Šturmová (82. Dvorská) – Soukupová (85. Pakostová)
Viktoria Plzeň: Vaníčková – Šlajsová, Tauberová, Ondrášková, Nehodová, Karasová (46. Ivaničová), Knödlová (60. Hanžlová), Markelová (75. Roztočilová), Mrázová, Radová (72. Mikešová), Mášová

 

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu