PORTRÉTY Z JULISKYJiří Piroch
    FANSHOP

Zápas s Jihlavou bude patřit ženám

7. 3. 2018 | Redakce

Zápas s Jihlavou bude patřit ženám

Je tu obleva a s ní další domácí zápas – v pátek přijede obrozená Jihlava, proto opět zveme dukelské fanoušky na Julisku. U příležitosti čtvrtečního MDŽ bude utkání věnováno všem ženám.

Výkop zápasu bude v 18.00 hodin, brány stadionu se otevřou o hodinu dříve. Fanynky, které dorazí na páteční zápas, budou mít vstupné jen za 50 korun. Chceme tím zpětně oslavit Mezinárodní den žen, poděkovat ženám a dívkám, že si dokážou najít cestu na náš stadion, a ukázat, že fotbal není jen mužská záležitost.

Ženy si ke svému svátku také ze zápasu odnesou malý dárek, jehož dodání pro nás zajistila pražská firma Kytky od Pepy. Ty můžou obyvatelé Prahy 6 znát například z farmářských trhů na Kulaťáku. Jejich majitel Pepa Dušátko a jeho tým připravují originální vazby, které poznáte na první pohled, neobsahují totiž žádné umělé prvky. Nejčastěji jsou svázané prostým lýkem, aby vynikla krása samotných květů, budou tak ideálním dárkem pro ty, kteří milují přírodu a její přirozenost.

Zima už tentokrát nehrozí, přes den by mělo být až k osmi stupňům Celsia, ani večer teplota pod nulu neklesne, proto bude návštěva fotbalových stadionů toto ligové kolo o poznání příjemnější, než tomu bylo minulý víkend. I tak ale na fanoušky myslíme, horká polévka na zahřátí bude pro jistotu na Julisce připravena i tentokrát. Pokračovat budeme i s roznosem piva a klobás na tribunu. 

Na trávníku očekáváme tuhý boj. Dukla ví, že musí po nepovedeném vstupu do jara bodovat. Ty samé ambice má ale Jihlava, která se nedávno odlepila ode dna tabulky a chce se vyhnout pásmu sestupu. Vaše hlasivky budeme v pátek potřebovat v ochozech. Tak na viděnou na Julisce!

 

Fotogalerie


Partneři klubu