FANSHOP

Navštivte první domácí zápas roku

22. 2. 2018 | Redakce

Navštivte první domácí zápas roku

Tento pátek se v roce 2018 poprvé otevřou brány stadionu Juliska pro fanoušky. První liga zde bude pokračovat 18. kolem, ve kterém Dukla hostí Jablonec. Přinášíme vše důležité, co potřebujete před návštěvou zápasu vědět.

Výkop zápasu je naplánován na 18.00 hodin, brány stadionu se otevřou v 17.00 hodin. Během víkendu bude v České republice panovat velmi chladné počasí, v pátek večer bude v Praze mrznout. Na zápas tedy doporučujeme nepodcenit oblečení. Abychom vám pobyt na Julisce zpříjemnili, u stánků s občerstvením budou připraveny zabijačkové pochoutky a také horká polévka na zahřátí. V procesu testování bude nová služba – roznáška piva a klobás přímo na tribunu, prozatím se bude jednat o sektor C. Objednávky a roznos obstarají naše hostesky.

Dalším zpestřením prvního domácího zápasu bude fanzóna ligového partnera AAA auto umístěná kousek za západním vchodem. Návštěvníci se můžou těšit na soutěže o zajímavé ceny.

U západního vstupu budou hodinu před zápasem otevřeny dvě poklady, jedna pokladna otevře u severního vstupu (sektor hostů). Lístky v předprodeji můžete zakupovat prostřednictvím SMS Ticket. 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Fotogalerie


Partneři klubu