FANSHOP

První a daleký jarní výjezd

12. 2. 2018 | Redakce

První a daleký jarní výjezd

Milí přátelé, už je to tady! Snad jste se stihli přiměřeně zimně vyblbnout, zasněžené kopce a pláně si navíc můžete připomínat aktuálními obrázky z daleké Koreje, a už se nám do kalendáře vrací i fotbalová liga. Nás tak čeká dlouhý výlet na Letnou – tedy nikoli pár zastávek tramvají, ale po D1 až do Baťova města.

Zlín si na podzim užil účast v Evropské lize, kam se dostal přímo jako vítěz Poháru, v Evropě ani v české HET lize se mu však příliš nedařilo. Kde jsou ty časy, kdy jsme tam před rokem jeli za tím lepším z „letenských“ klubů… Ševci se nicméně pevně etablovali v první lize a pohybují se spolu s námi v tom zrádně klidném středu tabulky. Obzvlášť pikantní pak bude tento zápas pro Lukáše Holíka a Štěpána Koreše, kteří se do žlutovínových barev převlékli právě z těch zlínských. Snad se nám i s jejich pomocí podaří urvat první venkovní výhru v této sezoně – posledně to přesně tak vyšlo. No a my, pravidelní účastníci výjezdů, se už moc těšíme i na shledání s moravskými kamarády – letos na jaře, jak doufáme, první z mnoha 😊

Výkop zápasu je v sobotu 17. 2. v 15.00 hodin, odjezd z Prahy je v 9.00 od metra Opatov. Cena dopravy je 450 Kč pro člena a 550 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Hlaste se všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu