Ligovou generálku odehrajeme s Újpestí

6. 2. 2018 | Redakce

Ligovou generálku odehrajeme s Újpestí

Ve středu 7. února, tedy předposlední den pobytu v Turecku, čeká Duklu zápas s FC Újpest. Třetí a závěrečné utkání soustředění bude pro Duklu zároveň ligovou generálkou. Zápas začne v 15.00 hodin našeho času.

Ve stejném termínu jako Dukla si soustředění v Beleku užívá i maďarský FC Újpest, ve středu proto A týmy obou celků změří své síly ve vzájemném zápase. Dukla v Turecku zatím absolvovala dvě utkání, 1:3 prohrála s Rostovem a 0:1 s Vardarem. Všichni proto doufají, že v generálce se bude dařit o něco lépe, i když výsledky nejsou v přípravě to nejdůležitější. „Představoval bych si, že se budeme víc tlačit do zakončení, je opravdu škoda, že jsme na soustředění dokázali vstřelit jen jednu branku. Když budeme víc střílet, určitě to bude lepší,“ řekl po zápase s Vardarem asistent trenéra Pavel Drsek.

FC Újpest je klub z hlavního města Budapešti, jedná se o jeden z nejúspěšnějších maďarských klubů. Dvacetkrát vyhrál maďarskou ligu, z toho naposled v sezoně 1997/98, v současném ročníku se nachází na pátém místě. Na soustředění odletěli už 27. prosince, odehráli zde 4 zápasy a jejich výběr soupeřů byl velmi pestrý. Na kontě mají tři prohry: 1:2 s bulharským FK Septemvri Sofia, 1:2 se slovenským Slovanem Bratislava, 1:3 s něměckým FC Viktoria Köln. Jedinou remízu 1:1 uhráli se srbským FK Crvena zvezda.

Přenos utkání bude ve středu k dispozici živě zde.

 

Fotogalerie


Partneři klubu