Mario Holek prodloužil hostování

3. 2. 2018 | Redakce

Mario Holek prodloužil hostování

Že bude Mario Holek pokračovat v Dukle i po podzimu, napověděl už začátek zimní přípravy, do které nastoupil právě s naším týmem. Až na soustředění v Turecku ale stvrdil další hostování svým podpisem na smlouvě.

Na soustředění se neřeší jen kondiční příprava a zápasové zatížení. Protože s týmem do Beleku odcestoval i výkonný ředitel klubu Michal Šrámek, mohlo dojít na organizační a právní záležitosti. V sobotu dopoledne měli hráči trénink, poté následovalo v rámci soustředění první volné odpoledne. Mario Holek ho využil k prodloužení smlouvy: V Dukle bude hostovat do 30. 6. 2018, tedy do konce stávající sezony. 

Na podzim Mario absolvoval rekonvalescenci po operaci třísel, pod vedením kondičního trenéra Lukáše Stránského se vrátil do zápasového zatížení. Za Duklu odehrál čtyři ligové zápasy, v zimní přípravě už taktéž nastoupil do čtyř. „Dukla mi pomohla vrátit se na hřiště, já jí chci pomoc oplatit a být na jaře co nejužitečnější. Cítím se tu skvěle a chtěl jsem pokračovat,“ říká o dalším hostování Mario.

 

Fotogalerie


Partneři klubu