FANSHOP

Dukla odletěla na soustředění

30. 1. 2018 | Redakce

Dukla odletěla na soustředění

V úterý ráno odjel A tým Dukly z Julisky na pražské Letiště Václava Havla, kde nasedl do letadla Turkish Airlines a odletěl na soustředění do tureckého Beleku. Tak jako loni bude po dobu pobytu dočasným domovem A týmu Rezort IC Hotels Santai. Na soustředění se utkáme se třemi soupeři – Rostovem, Vardarem a Újpestí.

Z pražského Letiště Václava Havla tým zamířil do Istanbulu, kde přesedl na letadlo do Beleku. Do Turecka odletěli tito hráči:

Brankáři – Patrik Czehowsky, Matúš Hruška, Filip Rada

Obránci – Michal Bezpalec, David Douděra, Mario Holek, Martin Jiránek, Ondřej Kušnír (dorazí v noci na středu), Branislav Miloševič, Ivan Ostojič, Jakub Podaný, Dominik Preisler

Záložníci – Frederik Bilovský, Ondřej Brejcha, Samuel Dancák, Mohamed Doumbia, Marek Hanousek, Lukáš Holík, Daniel Kozel, Daniel Tetour

Útočníci – Patrik Brandner, Uroš Djuranovič, Jan Holenda, Štěpán Koreš, Ivan Schranz

Už od rána převzal správu nad instagramovým profilem Dukly útočník Ivan Schranz, který v průběhu dne zveřejňuje Stories z přesunu týmu do Turecka. Tento formát bude fanoušky bavit během celého soustředění – každý den bude náš instagramový profil plnit svým obsahem jiný hráč A týmu, fanoušci tak budou mít přehled o všem, co se na soustředění děje, a to přímo z první ruky. Pokud jste tak tedy ještě neučinili, je na čase začít sledovat instagramový profil @fkduklapraha.

Návrat ze soustředění je naplánovaný na 8. února. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu