FANSHOP

A tým žen vstoupí do nového roku za týden ve čtvrtek 11. ledna

4. 1. 2018 | Redakce

A tým žen vstoupí do nového roku za týden ve čtvrtek 11. ledna

První ženský tým zahájí přípravné období ve čtvrtek 11. ledna 2018 na umělé trávě na Julisce. Primárním cílem zimní přípravy je nabírání kondice a formy na nejdůležitější část sezóny, nadstavbovou část.

Během zimní přípravy odehraje tým pod vedením Ondřeje Havlase velké množství přípravných utkání. „V plánu máme klasicky měření sil se Slávistickou juniorkou, také nás prověří pár druholigových týmů. Také sehrajeme utkání proti dvěma chlapeckým dorosteneckým mančaftům a na soustředění v Heřmanicích nás čekají ligoví žáci Jablonce a Liberce. Do plánu jsme zařadili i zahraničního soupeře v podobě Silesia Görlitz.“ ukončil výčet utkání hlavní trenér.

Během zimní pauzy došlo i k některým změnám v týmu. „Největší změnou je pozice trenéra, kdy skončil na konci podzimní části sezóny Jan Vetyška. Co se týče hráčského kádru, tak do jarní části nemůžeme počítat s Lucii Bažoutovou ani Janou Pakostovou. Do druholigového Rakovníka je na odchodu Kačka Hajnová. Naopak po zranění by se měla zapojit dvojice Jana Beštová a Kristína Košíková. Z B týmu jsou po domluvě s trenérem přeřazeny Liudmyla Lesiv a Veronika Pýchová. Kádr ještě nemá finální podobu, jelikož počet hráček není ideální a jednáme o dalších příchodech. Jelikož máme naplánováno vysoké množství přípravných utkání, budeme mít možnost vyzkoušet optimální varianty hry týmu a dát prostor případným posilám a našim dorostenkám.“

DATUM ČAS MÍSTO
11. ledna začátek zimní přípravy UMT Juliska
21. ledna 14:00 PU - ABC Braník UMT Juliska
28. ledna 10:30 PU - SK DFO Pardubice UMT Juliska
4. února 13:00 PU - Lokomotiva Brno H. H. UMT Juliska
6. února 18:30 PU - SK Slavia Praha UMT Juliska
10. února 17:30 PU - SK Střešovice U16
UMT Juliska
15. února 18:30 PU - FC Mělník U17 UMT Juliska
18. února 13:00 PU - Silesia Görlitz UMT Nový Bor
23. února 17:00 PU - FC Slovan Liberec U15 UMT Heřmanice
25. února 10:00 PU - FK Jablonec U14 UMT Heřmanice
4. března 12:00 PU - FK Čáslav UMT Juliska
11. března PU - AC Sparta Praha WU18 utkání je v jednání

Aktuální podobu všech utkání najdete zde...

 

Fotogalerie


Partneři klubu