Vánoční pozdrav příznivcům fotbalové Dukly

21. 12. 2017 | Redakce

Vánoční pozdrav příznivcům fotbalové Dukly

Vážení příznivci fotbalové Dukly,

chtěl bych vám v tomto vánočním čase jménem svým i svých spolupracovníků popřát klidné prožití vánočních svátků a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2018. Chtěl bych také poděkovat za podporu, kterou jste nám neochvějně prokazovali i v zápasech, v nichž jsme Vás zklamali. Proto adresuji své první poděkování právě vám, fanouškům, kteří jste při nás stáli, i když se nám na hřišti nedařilo.

Dále bych chtěl poděkovat všem těm hráčům, trenérům, funkcionářům i pracovníkům FK Dukla Praha, a. s., kteří mohou s čistým svědomím říci: Udělal jsem pro náš klub v tomto roce vše, co bylo v mých silách, více jsem udělat nemohl. Vážím si jejich práce a děkuji jim. Samozřejmě i jim a jejich blízkým přeji krásné Vánoce a do nového roku jen to nejlepší.

Mé poděkování směřuje i k pracovníkům společností skupiny Carbounion, která je naším majoritním akcionářem a hlavním sponzorem. Bez jejich práce a výsledků bychom hrát první ligu nemohli.

Příští rok je rokem 70. výročí vzniku Dukly Praha. Fotbalového klubu, který prošel pohnutou historií od svého založení, cestou na výsluní evropského a tím i světového fotbalu, přes klinickou smrt v důsledku odchodu z Prahy, návrat do nejvyšší soutěže, hrozbu bankrotu až k dnešním dnům. Přejme si všichni, aby budoucnost fotbalové Dukly byla už jen světlá a úspěšná, odpovídající našim tradicím, ale i reálným možnostem, a tímto směrem také všichni pracujme.

Radostné Vánoce a šťastný nový rok 2018!

Ing. Bohumil Paukner
Předseda představenstva
FK DUKLA Praha a. s.

 

Fotogalerie


Partneři klubu