PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

WU13: Turnaje na závěr sezony 2017

11. 12. 2017 | Redakce

WU13: Turnaje na závěr sezony 2017

Mladší žákyně se v průběhu posledních dvou víkendů zúčastnily dvou halových turnajů. Hráčky byly rozděleny na dvě party, aby si každá z nich po konci sezóny zahrála alespoň jeden halový turnaj.

Prvním turnajem byl 3.12 Praga Cup, hraný v pražských Štěrboholech. Jedná se o každoročně hraný celorepublikový turnaj, na kterém se vždy představí nejlepší týmy z republiky. Hrálo se 4+1, s futsalovým míčem, mezi mantinely, které výrazně napomáhaly k plynulosti hry. Systém byl každý s každým, a tak se naše holky utkaly postupně se Slováckem, Viktorií Plzeň, Pardubicemi, Spartou, Loko Brno H.H., Hradcem a Slávií. Hráčky předváděly pěkné a bojovné výkony proti silnějším soupeřům, ale proti těm, se kterými mohly hrát velmi vyrovnaně měl jejich výkon, a především snaha, hodně daleko k tomu, co si všichni představujeme.

Praga Cupu se zúčastnila Linda Synovcová, Zuzka Mocová, Niky Hamouzová, Bára Kupková, Terka Šebková, Anet Kanzelsbergerová, Niky Köhlerová, Terka Posledníková a Maruška Šilhavá.

O týden později se holky, které neodehrály první turnaj, doplněné o některé z minulého týdne, v sobotu 9.12 brzy ráno představily na turnaji v Radotíně. Tentokrát se hrálo 5+1 a soupeřem nám byli kluci ročníku 2007. Pro Niky Kupkovou to byl úplně první zápas v životě. Holky nejdříve ve skupině, a poté ve vyřazovacích bojích postupně narazily na FAAZ modré, Králův Dvůr, Třebotov-Choteč, FAAZ červené a Štěchovice. Nejvypjatějším okamžikem byl penaltový rozstřel proti druhé jmenované FAAZ, kdy výborně zachytala Linda a rozhodující penaltu nakonec proměnila Žanda. Tento turnaj na jedné straně sloužil k sbírání zkušeností pro nejnovější hráčky, což jistě splnil, na druhé straně ukázal, že ty zkušenější už přeci jen potřebují více prostoru. Nejlepším brankářem, v tomto případě brankařkou, turnaje byla vyhlášena Linda Synovcová, která si to zasloužila nejen za tento turnaj, ale i za ten předchozí.

Na turnaji v Radotíně se představily: Linda Synovcová, Lejla Dostálová, Terka Posledníková, Anet Kanzelsbergerová, Ruby D´Agostino, Kačka Šebrlová, Nela Výrutová, Zuzka Mocová, Adél Picková, Žanda Janoušková, Klára Smetanová a Niky Kupková.

Mladší žákyně už teď jen čeká v pondělí poslední trénink a ve středu rozlučka s podzimní sezónou v jumpparku. Všichni se poté sejdeme zase v lednu. Krásné Vánoce 😊

 
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu