• U19

• 05.08.2012

Starší dorost prohrál v Budějovicích

Devatenáctka s osmnáctkou veze z Českých Budějovic dvě prohry. První utkání pro nás skončilo 0:9 (0:4), druhé utkání proti SKP České Budějovice 0:1 (0:0).

České Budějovice U19 - FK Dukla Praha U19 - 9:0(4:0)

Branky: 4´ 1-0, 11´ 2-0, 39´ 3-0, 41´ 4-0, 61´ 5-0, 72´ 6-0, 78´ 7-0, 83´ 8-0, 86´. 9-0 (PK)
Sestava: Malý - Buchar (46´ Soukup), Begič,Urban (35´ Vyjdák), Preisler - Brejcha, Volek, Hrazdíra - Steinocher (60´ Gajecký), Toman, Klár

Trenér Jaroslav Hynek k utkání řekl: "Dvě pozitiva: 1. Obrovsky mě potěšil kapitán Štěpán Hrazdíra. Podal precizní výkon za jakéhokoli stavu herně i komunikačně. 2. Teď už mohou být naše výkony jen lepší. A to vše absolutně bez ironie. To, co předvedli někteří hráči teď v Budějivicích ... !!! Jde to popsat slovem - PRÁCE, PRÁCE, PRÁCE."

SKP České Budějovice - FK Dukla Praha U18 – 1:0 (0:0)

Sestava: Kořínek – Kulikov (55´ Buchar), Filip, Halbich, Ksandr – Vrkoč, Duka, Stuj (46´ Troníček) – Tříska (28´ Romanovskyy), Gajecký (46´ Kříž), Benda (46´ Soukup)
Branky: 58´ 1:0 PK

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta: "Domácí byli v prvním poločase aktivnější a dařilo se jim zachytávat naši nepřesnou rozehrávku, ze které vytěžili několik šancí. Ty se nám naštěstí dařilo likvidovat úspěšnou defenzivní činností i skvělými zákroky brankáře. I přes naše zlepšené držení míče, ve druhém poločase si soupeř vytvářel silnější šance. Po jednom z rohových kopů a hlavičce vyrazil Vrkoč míč směřující do sítě rukou a kopala se penalta. Tu domácí bezpečně proměnili. Z následného závaru po trestném kopu  jsme měli největší šanci zápasu – míč však skončil na břevnu a tak jsme se vyrovnání nedočkali.
Kluci dnes odehráli zatím nejlepší zápas přípravy. Ukázali další a to velký posun k lepšímu v naší defenzivní činnosti, kde dnes hráli mnohem spolehlivěji než v předchozích zápasech, ale i v myšlení, což je pro mě ještě cennější. Můžeme se tak odpíchnout do další práce a intenzivněji pracovat na přechodové a finální fázi."