PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

V pátek přijede Mladá Boleslav

23. 11. 2017 | Redakce

V pátek přijede Mladá Boleslav

V pátek odehrajeme zápas 15. kola, od 17.30 budeme na Julisce hostit Mladou Boleslav. Ta se v minulých letech vždy pohybovala v horní části tabulky, po téměř polovině soutěže je ale letos až na devátém místě. Udrží Dukla domácí neporazitelnost i s ní?

Mladá Boleslav má na 9. místě 17 bodů, tedy jen o bod víc než Dukla. V posledním zápase podlehla 1:2 rozjetým Bohemians. Do sítě soupeřů se mladoboleslavští střelci trefili celkem osmnáctkrát, jeden z nich – šestigólový útočník Golgol Mebrahtu – je dokonce spolu s Milanem Škodou na čtvrtém místě tabulky střelců. Rozhodně se tak jedná o hráče, na kterého se naše obrana bude muset zaměřit.

Po prohře 0:5 se Slavií má Dukla co napravovat. V tabulce nám patří se 16 body 11. místo. Mužstvo a trenér si plně uvědomují, jak důležité budou pro pohodu při zimní pauze poslední dva zápasy podzimu: „Důkladně jsme rozebrali Slavii a společně s hráči si popsali, v čem, jsme chybovali. Věřím, že po slávistické facce necháme na hřišti opravdu všechno a ukážeme vítězný výkon,“ říká Jaroslav Hynek.

Poslední vzájemné utkání Dukly s Mladou Boleslaví jsme hráli v dubnu 2017, na Julisce jsme jí podlehli 1:2. Historicky už proběhlo dvanáct střetnutí, Dukla dvakrát vyhrála, třikrát remizovala a sedmkrát prohrála. Celkové gólové skóre Dukla – Mladá Boleslav je 10:19.

Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Pavel Julínek s asistenty Petrem Blažejem a Dušanem Pospíšilem, čtvrtým asistentem bude Emanuel Marek. Jako delegáti jsou určeni Petr Mlsna a Emil Ubias. 

Poslední utkání soupeře

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 1:2 (0:0)

Branky: 56. Magera - 49. Vaníček, 63. Nečas

FK Mladá Boleslav: Vejmola – Pauschek, Chaluš, Magera, Fleišman – Hubínek, Rada – Mingazov, Matějovský, Fabián – Chramosta.

Bohemians Praha 1905: Fryšták – Dostál, Krch, Šmíd, Kocič – Jindřišek, Hašek – Vaníček, Mašek, Luts – Nečas.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FK Mladá Boleslav 1:2 (0:1)

Branky: 49. Olayinka (Podaný) – 45. Železník (Jánoš), 57. Podaný (Železník) (vla.).

Dukla Praha: F. Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec (64. Smejkal), Podaný – Marek Hanousek (C), Daniel Tetour, Mustedanagič (46. Juroška) – Miloševič (76. Edmond), Holenda, Olayinka. 

Mladá Boleslav: Vejmola – Jánoš, Čmovš, Stronati, Fleišman – Takács, Levin – M. Vukadinovič, Matějovský (C) (85. Da Silva), Mareš (64. Keresteš) – Železník (77. Mebrahtu).

 

Fotogalerie


Partneři klubu