PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

Lukáš Holík očekává s Boleslaví vyrovnaný zápas

21. 11. 2017 | Redakce

Lukáš Holík očekává s Boleslaví vyrovnaný zápas

Po neúspěchu na Slavii se hráči Dukly snaží co nejlépe připravit na blížící se domácí zápas s Mladou Boleslaví. Ta má v tabulce jen o bod víc než náš tým, i proto očekává záložník Dukly Lukáš Holík vyrovnanou partii.

Dukla je po čtrnácti kolech na 11. místě tabulky, má tedy v současné době blíž k boji o záchranu než o evropské poháry. Jaké z toho máš pocity?
Na absolutní boj o záchranu pořád ještě máme náskok, i když přiznávám, že po prohře se Slavií nám moc dobře není. Nicméně, teď budeme hrát dva zápasy doma, budeme chtít udělat body, což znamená ani jeden z nich neprohrát. Určitě chceme hrát výš, než jsme teď.

Je pro vás psychicky hodně důležité, že poslední dva zápasy hrajeme doma?
Opravdu hodně. Před zimní pauzou nutně potřebujeme udělat body, abychom se během toho období trochu zklidnili, pořádně potrénovali a řekli si, co a jak. Doma zápasy zvládáme a v případě, že se nám tyto dva poslední povedou, ještě se můžeme znatelně posunout v tabulce směrem nahoru.

Utkání se Slavií se nám vůbec nepovedlo, můžeš zpětně zhodnotit, co v něm vázlo?
Když dostanete 5:0, je to známka, že vázlo úplně všechno. Nemůžu na tom najít nic pozitivního. Asi je potřeba Slavii rychle hodit za hlavu a hned v pátek to napravit.

Je něco, co bychom si ze zápasu se Slavií mohli vzít jako poučení?
Bohužel, nyní mě nic ani nenapadá. Ten výsledek byl opravdu hrozný.

Slavia je obhájce titulu a teď je na třetím místě tabulky, oproti tomu Boleslav je devátá a má v tabulce jen o jeden bod víc než Dukla. Očekáváš v pátek vyrovnaný zápas?
Jednoznačně. My hrajeme doma, budeme chtít držet balon, Boleslav má dobrý tým, ale věřím, že zvítězíme a v tabulce půjdeme výš, před ně. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu