PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

U A týmu žen skončili trenéři

10. 11. 2017 | Redakce

U A týmu žen skončili trenéři

Po posledním utkání podzimní části 1. ligy žen odvolal manažer ženského fotbalu Ondřej Havlas hlavního trenéra žen Jana Vetyšku. Asistent Jan Mikl působení u týmu také ukončil.

Jan Vetyška působil na Dukle od ledna 2013, kdy se týmu ujal po odchodu Jana Podoláka. S týmem postupně koncepčně pracoval, se stabilním kádrem se postupně propracovával výše a výše. Odvedená práce byla odměněna postupem do nejvyšší soutěže, a to 1. ligy žen. Od sezóny 2015/2016 hrál tým pod taktovkou Jana Vetyšky a Jana Mikla důstojnou roli v první lize a dlouhodobě se zde drží. Do týmu byly postupně zapracovávány nové posily i hráčky z kategorie dorostenek. Po pěti letech nastal čas na změnu a nový impulz pro tým.

Janu Vetyškovi jménem klubu velice děkujeme za spolupráci, obětovaný čas a úsilí v neustálém posouvání celého dívčího úseku a především prvního týmu žen. Velký dík patří samozřejmě i Janu Miklovi, který byl Honzovou pravou rukou od léta 2013. I on obětoval Dukle mnoho času a úsilí. Honzové, díky za vše ať se vám daří.

Ženský A tým v dočasně povede Ondřej Havlas, než se vybere vhodný kandidát na post hlavního trenéra žen.

 

Tabulka

P Tým Tým Z S B
4. 1.FC Slovácko 11 15:21 15
5. FK Dukla Praha 11 12:40 11
6. Lokomotiva Brno H.H. 11 14:30 11
Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu