FANSHOP

V sobotu odpoledne proti trápící se Karviné

3. 11. 2017 | Redakce

V sobotu odpoledne proti trápící se Karviné

Ligový hrací den 13. kola tentokrát na Julisce připadl na sobotu. Už od 15.00 hodin budeme hostit Karvinou, která nyní hraje svou druhou ligovou sezonu, ta se pro ni oproti té minulé zatím nevyvíjí příliš příznivě. Zvládne Dukla konečně naplno bodovat?

Brány stadionu se otevřou ve 14.00 hodin a počasí má být ještě poměrně příznivé – teploty se budou odpoledne pohybovat kolem 12°C. Karvinou k nám čeká cesta dlouhá skoro 400 kilometrů, kterou podnikne s nadějí, že po třech prohrách v řadě získá nějaké body. Těch má tým trenéra Jozefa Webera po dvanácti kolech 8, k tomu jim náleží 14. příčka tabulky. Nejlepším střelcem týmu je se třemi góly záložník Lukáš Budínský, celkem Karviná nastřílela do sítě soupeřů gólů deset, o jeden méně než Dukla.

Ani náš tým na tom v poslední době není výsledkově tak, jak bychom si představovali. Poslední výhra se datuje do 15. září, kdy jsme doma porazili Baník, od té doby jsme posbírali tři body za remízy. Zejména naše ofenziva by potřebovala protrhnout střeleckou smůlu. „Chceme podpořit bod z Brna. Bude to však velmi náročné. Karviná je hodně těžký soupeř, přesvědčily se o tom všechny týmy na špici tabulky včetně Plzně. Ofenziva Karviné je velmi přímočará a tým ji umí podpořit standardními situacemi, stejně jako Brno. Věřím, že se nám podaří eliminovat tuto jejich kvalitu a zlepšíme naši ofenzivu natolik, že vstřelíme vítězné branky, aby diváci odcházeli lépe obohaceni než po Slovácku a my dosáhli na důležité vítězství,“ promluvil k zápasu trenér Dukly Jaroslav Hynek.

S Karvinou jsme se v minulosti střetli pouze dvakrát, a to v předchozí sezoně, jednou jsme s nimi remizovali a jednou prohráli. Gólové skóre je 1:2 ve prospěch Karviné.

Rozhodčí zápasu: Ondřej Pechanec – MUDr. Jiří Moláček, Jaroslav Kubr (Ondřej Ginzel)

Delegáti: Ivo Chytil, Jan Šotek

Poslední utkání soupeře

MFK Karviná - FC Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

Branky: 49. Wágner - 12. Kopic, 34. Krmenčík, 69. Kolář

MFK Karviná: Le Giang – Čolić (46. Kalabiška), Košťál (59. Smrž), Hošek, Vondra – Janečka (46. Wágner), Šisler – Lingr, Budínský, Moravec – Panák.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hájek, Limberský – Hořava, Hrošovský – Kopic, Kolář (89. Bakoš), Zeman (65. Petržela) – Krmenčík (81. Řezníček). 

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - MFK Karviná 0:0

FK Dukla Praha: Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec, Podaný – Tetour, Hanousek, Mustedanagič (61. Juroška) – Miloševič, Holenda, Olayinka (79. Edmond).

MFK Karviná: Laštůvka - Holík, Košťál, Hošek, Eismann - Janečka, Šisler - Moravec (88. Duda), Budínský, Puchel (40. Panák) - Wágner (90. Jovanović).

 

Fotogalerie


Partneři klubu