PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Vojtěch Přeučil před zápasem v Liberci

3. 8. 2012 | Redakce

Vojtěch Přeučil před zápasem v Liberci

Byl jedním z překvapení v základní sestavě, která vyběhla proti pražské Spartě. Ovšem tento zápas ukázal, že Vojtěch Přeučil může být velmi platným hráčem pro naší ofenzivu. V rozhovoru se útočník Dukly zmiňuje nejen o sobotním utkání, ale i o své budoucnosti.

Se Spartou jsi hrál poprvé v základní sestavě v Gambrinus lize. Jaké to byly pocity?

Před samotným zápasem jsem se hodně těšil. Doufal jsem, že by mi to mohlo vyjít, nakonec na mě byla odpískaná penalta, takže spokojenost. Bohužel jsme vedení neudrželi a v závěru utkání inkasovali, což mi trošku kazí dojem.

Mnozí Tě budou brát jako nástupce Ivana Lietavy. Myslíš, že ho dokážeš nahradit?

Myslím si, že když v Liberci dám gól, tak bych se pak mohl rozstřílet a tím ho nahradit.

Jaké máš cíle v Dukle?

Teď si udržet místo v základní sestavě, dávat tolik branek, co to bude možné a dál se uvidí.

Jaké máš cíle všeobecně?


Určitě bych si chtěl zkusit zahraniční angažmá. Kam? To ukáže čas, ale samozřejmě bych byl nejradši v lepších evropských ligách. Každopádně teď to všechno závisí na tom, jak budu hrát nyní.  Já spíš koukám na to, jak to bude teď, než na to, co bude potom.

Do Dukly jsi přišel v roce 2010, kdy ještě hrála 2. ligu. Vidíš nějaký posun od té doby?

Kluci v kabině se hrozně moc všichni zvedli, panuje zde větší kvalita. Dále si myslím, že velký pokrok udělala mládež. Její práce se hodně zvedla. A málem bych zapomněl, v kabině máme novou a velkou televizi. :)

V sobotu jedete do Liberce. Druhé kolo, druhý těžký soupeř. Bereš to jako výhodu, mít obě utkání takhle na začátku sezony?

Liberec teď hrál v týdnu pohár, takže si myslím, že je to pro nás lepší, hrát s nimi takhle na začátku. Jistě to bude těžké, ale pokusíme se vyhrát.

 

Fotogalerie


Partneři klubu