PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Poslední mimopražský výjezd roku 2017 – Brno!

23. 10. 2017 | Redakce

Poslední mimopražský výjezd roku 2017 – Brno!

Fanoušky Dukly čeká poslední podzimní výjezd za hranice hlavního města. Užijte si ho i vy! V den státního svátku v sobotu 28. října od 17.00 hodin bude hrát Dukla proti Zbrojovce Brno.

Moravskoslezský trojboj Dukly otevírající druhou třetinu letošní HET ligy pokračuje zápasem v Brně. To se letos zatím trápí, ale potrápit umí (zejména v domácím prostředí) také favority a velká jména – naši letenští sousedé by mohli vyprávět… I my tam vyhráli naposledy v mrazivém únoru 2015 a předloňskou ostudnou porážku jsme Zbrojovce ještě úplně nevrátili. Podaří se nám konečně bodovat venku naplno? Pojeďte s námi podívat se na to na vlastní oči! Na městském stadionu Srbská nám minule otevřeli i stánek s občerstvením, takže bychom byli rádi, aby i v tomto směru s Duklou nadále počítali. A nechceme to nechat jenom na moravské dukláky, na které se ovšem už teď moc těšíme. No a jelikož jde o poslední skutečný výjezd Dukla Klubu v tomto roce (venku nás pak čeká už jen derby v Edenu), skutečně byste si jej neměli nechat ujít. Jak na to?

Výkop zápasu je v sobotu 28. října v 17.00, odjezd z Prahy je v 13.45 od metra Opatov. Cena dopravy je 350 Kč pro člena a 400 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu