PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Obermajer
    FANSHOP

Na všední den si Dukla připravila zábavu i dobré jídlo

17. 10. 2017 | Redakce

Na všední den si Dukla připravila zábavu i dobré jídlo

Netradičně na čtvrtek připadlo utkání desátého kola HET ligy, ve kterém bude Dukla na Julisce hostit Slovácko. V termínu uprostřed týdne chce klub starým i novým fanouškům zpříjemnit návštěvu Julisky nadstandardním občerstvením nebo zábavným fotokoutkem.

„Rádi bychom na Julisce přivítali fanoušky z řad studenstva, pro něž by Dukla mohla být svou filosofií sympatickým klubem. V blízkosti Julisky je hned několik vysokých škol a studentských kolejí, zápas začíná v 18.00 hodin, takže může být předstupněm pro večer strávený ve městě, studenti k nám navíc chodí za zvýhodněné vstupné 100 korun,“ říká marketingový ředitel Dukly Vladimír Šmíro.

Těšíme se na naše věrné fanoušky, vítáni jsou také všichni ostatní, kdo si chtějí užít večer na vzduchu. Během čtvrtečního zápasu a před ním se návštěvníci stadionu Juliska nebudou bavit jen fotbalem. U vchodu na tribunu bude připraven fotokoutek od  Fotonauta, kde se fanoušci mohou nechat zdarma vyfotit a obrázek v papírové podobě si odnést na památku. Kromě tradičního fotbalového občerstvení si Dukla připravila novinku – stánek asijské restaurace Chopstix, která přímo na místě připraví občerstvení. Podávat se budou čerstvé a smažené závitky, smažené krevety obalené v tempuře, dvě hlavní jídla – bun cha a restovaná rýže se zeleninou a kuřecím masem, také domácí limonáda s aloe vera a tropický džus. Milovníci jídla tak určitě nepřijdou zkrátka.

Dukla chce ukázat, že návštěva Julisky není jen o fotbale, ale že příchozím nabízí komplexní zážitek, který spojuje sport, zábavu, společenskou událost a dobré jídlo.

 

Fotogalerie


Partneři klubu