• Fanoušci

• 02.08.2012

Omluva fanouškům a držitelům permanentek.

Omluva našeho klubu všem fanouškům, kterých se dotkly problémy v utkání se Spartou.

FK Dukla Praha se omlouvá svým fanouškům za způsobené nepříjemnosti, které nastaly při utkání 1. kola Gambrinus ligy proti AC Sparta Praha. Omluva se týká držitelů permanentek, kteří neměli označená svá místa i přes garanci klubu, že tomu tak bude. Tento problém by se již neměl opakovat a na příští domácí utkání s FK Teplice, které se odehraje v pátek 10.8., bude již vše označeno podle původní dohody. Pracovníci klubu budou usilovat o to, aby se již podobná situace v budoucnu neopakovala.

Naše omluva také patří všem fanouškům, kteří byli napadeni příznivci mužstva soupeře. I nastalou situaci intenzivně řešíme a výsledkem bude zesílená pořadatelská služba, která bude dbát na to, aby se následující domácí utkání odehrála bez podobných incidentů.

Se sportovním pozdravem,
FK Dukla Praha, a.s.