PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Po pauze naposledy na sever

9. 10. 2017 | Redakce

Po pauze naposledy na sever

Po reprezentační přestávce pokračuje běžný fotbalový ligový život a žlutovínové barvy přivede na letošní poslední výjezd severním směrem, tentokrát do Liberce. Tam se U Nisy potkáme s místní modrou ekipou.

Slovan letos zatím řeší spíše opačné problémy než naši: body vozí spíše z venkovních hřišť a doma kromě úvodní výhry nad Zlínem uhrál pouze bod se Spartou i Slováckem. Kromě prvního kola také doma ještě neudržel nulu, a i s ním vsítil pouze tři branky. O co víc můžeme libereckým závidět venkovní utkání, v nichž se trefili pokaždé a již 3x vyhráli… Poslední dvě utkání se jim však příliš nepovedla, když dobře rozehraný domácí zápas nechali Slovácko zremizovat a v Teplicích nakonec domácí otočili zápas zcela. Sobotní utkání by tak mohlo být velmi otevřené a povede-li se našim klukům konečně přenést ven to, co nás zdobí doma, snad bychom tam mohli konečně i vyhrát… Pojeďte jim v tom s námi pomoct!

Výkop zápasu je v sobotu 14. října v 17.00, odjezd z Prahy je v 15.15 od metra Černý Most. Cena dopravy je 150 Kč pro člena a 200 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu