PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

Dominik Preisler prodloužil smlouvu s Duklou

5. 10. 2017 | Redakce

Dominik Preisler prodloužil smlouvu s Duklou

Smlouvu s Duklou prodloužil ve čtvrtek odpoledne dvaadvacetiletý obránce Dominik Preisler. Kmenovým hráčem našeho klubu bude minimálně do prosince 2020.

Prodloužením smlouvy o další tři roky může Dominik Preisler pokračovat v kariéře v klubu, kde v listopadu 2015 zažil ligový debut. V české nejvyšší soutěži nyní působí třetí sezonu, v té současné zatím nastoupil k šesti zápasům, z toho třikrát v základu.

„Cítím se super, můžu pokračovat ve své práci, doufám, že s týmem konečně uděláme úspěch. Na Dukle jsem vyrostl, jsem tu hodně dlouho, myslím, že už osm let, mám ke klubu vypěstovaný vztah. Myslím, že je správné tady pokračovat a navázat s kamarády spoluhráči na pěkné výsledky“, okomentoval prodloužení smlouvy Dominik Preisler.

„Prodloužením smlouvy s Dominikem plníme přání dlouhodobé stabilizace kádru, jsme o to víc potěšení, že se jedná o našeho vlastního odchovance, který se prosadil do první ligy a chce dále svou kariéru rozvíjet v Dukle,“ dodal sportovní ředitel klubu Günter Bittengel.

 

Fotogalerie


Partneři klubu