PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Už v neděli přijede na Julisku FC Fastav Zlín

11. 8. 2017 | Redakce

Už v neděli přijede na Julisku FC Fastav Zlín

Ve 3. kole nejvyšší fotbalové soutěže se na Julisce potkají týmy FK Dukla Praha a FC Fastav Zlín. Sudí Ondřej Ginzel zahájí zápas v neděli 13. srpna v 17 hodin.

Po dvou odehraných kolech aktuálního ligového ročníku se Zlín nachází na 10. místě tabulky s bilancí jedné výhry a jedné porážky. Zajímavostí je, že ani jedno ze zmíněných dvou zápasů nedohrál Zlín v plném počtu. Z toho důvodu bude Zlínu v nedělním utkání scházet Tomáš Janíček. Navíc zranění nepustí na hřiště našeho starého známého Jeana-Davida Beauguela.

Bilance vzájemných utkání vyznívá lépe pro Duklu. V novodobé historii se na ligových trávnících oba soupeři potkali čtyřikrát a ve třech případech slavila vítězství Dukla, vždy 1:0. Jedno střetnutí skončilo remízou.

„Zlín tvoří úplně nový tým, od kterého momentálně nevíme, co se dá očekávat v ofenzivní fázi. Zatím odehráli 2 utkání a každé dopadlo úplně jinak, protože v Liberci dohrávali dokonce v 9 hráčích. Co se týká defenzivy, tak si myslím, že přijedou maximálně koncentrovaní. Hráči, kteří přišli teď v létě, jsou díky své zkušenosti schopní plnit pokyny trenéra Páníka ve velice krátké době. My se po prvních dvou utkáních musíme soustředit především na sebe a zkusit přenést do hry to, na čem pracujeme v tréninku. Musíme začít od poctivosti, bojovnosti, ale na prvním místě je koncentrace, kvalitní výkon v defenzivě a přechodová fáze,“ hodnotil soupeře trenér Jaroslav Hynek.

Na utkání jsou delegováni rozhodčí: Ondřej Ginzel - Jiří Moláček, Milan Flimmel (Pavel Franěk) a delegáti: Ladislav Dofek a Mgr. Emil Ubias.

Poslední vzájemné utkání

Dukla Praha - Fastav Zlín 1:0 (0:0)

Branka: 58. Holenda. Rozhodčí: Nenadál - Mokrusch, Vodrážka. ŽK: Kušnír - Bartolomeu. Diváci: 1352.

Dukla: Hruška - Kušnír, Smejkal, Šimůnek, Podaný - Hanousek, Tetour (61. Bilovský), Mustedanagič - Miloševič (81. Olayinka), Holenda, Koreš (70. Brandner). Trenér: Hynek.

Zlín: Dostál - Matejov, Bačo, Gajič, Hubáček (87. Chwaszcz) - Blanař (62. Masař), Hellebrand (68. Mlynek), Janíček, Traoré, Bartolomeu - Fantiš. Trenér: Páník.

Poslední utkání soupeře

Fastav Zlín - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)

Branky: 67. vlastní Pavlík, 71. Ekpai - 52. Pilík z pen. Rozhodčí: Nenadál - Nádvorník, Dobrovolný. ŽK: Janíček - Pilík, Polák. ČK: 50. Janíček. Diváci: 4917.

Zlín: Dostál - Kopečný, Janíček, Gajič, Matejov - Ekpai, Holík (88. Bačo), Hnaníček, Holzer (58. Džafič) - Diop, Železník (82. Fantiš). Trenér: Páník.

Brno: Melichárek - Vraštil, Pavlík, Kijanskas (73. Škoda), Vintr (84. Přichystal)- Polák - Pilík, Kratochvíl - Fortes (80. Ashiru), Koné, Lutonský. Trenér: Habanec.

 

Fotogalerie


Partneři klubu