PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Přehled novinek před prvním domácím utkání!

10. 8. 2017 | Redakce

Přehled novinek před prvním domácím utkání!

První domácí utkání nové sezóny se kvapem blíží. Soupeřem bude účastník základní skupiny Evropské ligy FC Fastav Zlín. Na jaké novinky se budou moci návštěvníci Julisky těšit?

V momentě, kdy hráči obou týmů budou nastupovat na hrací plochu, zazní v prostorách stadionu na Julisce premiérově zbrusu nová klubová hymna s názvem Sláva Dukly věhlasná!

Další novinkou bude rozšířený sortiment občerstvení, kterým se snažíme našim fanouškům zpříjemnit sportovní prožitek z utkání. Novými dobrotami, které budou během nedělního podvečera k dostání, budou cukrová vata, ledová tříšť nebo rostlinný burger z bylin pro sportovce.

Nesmíme zapomínat i na inovace v oblasti permanentních i jednozápasových vstupenek. Od zápasu Zlínem tak bude každému fanouškovi stačit pouze takzvaný QR kód v mobilním telefonu, se kterým bude po kontrole čtečkou vpuštěn na stadion. Permanentky jsou k dostání zde a jednorázové vstupenky zde. Stará dobrá možnost pořídit si celosezónní i zápasovou vstupenku v tištěné podobně samozřejmě zůstává, avšak připomínáme, že na utkání nebude možné si permanentku v této podobě zakoupit. K dostání bude pouze pro toho, kdo si při koupi zažádal o vyzvednutí na stadionu. V tom případě bude mít vše potřebné připravené na VIP vchodě. VIP a SKY box permanentkáři si také budou moci vyzvednout ve fanshopu dárek v podobě klubové šály.

„Po zimní změně distribuce jednorázových vstupenek přecházíme i k novému systému prodeje a validace permanentek. K tomuto kroku nás vedl zejména důvod zastaralého současného systému a bohužel i jednoduchá možnost plagiátorství permanentek. Náš fanoušek samozřejmě nepřijde o své klasické plastové karty, ale zvýší se jeho pohodlí při nákupu i v rámci návštěv stadionu Juliska. Zásadní novinku spatřuji zejména v možnosti mít permanentku ve svém mobilu,“ uvedl Vladimír Šmíro, marketingový manažer Dukly Praha. 

 

Fotogalerie


Partneři klubu