• Rozhovory

• 30.07.2017

Jan Holenda: "Udělali jsme spoustu individuálních chyb"

Vstup do sezóny si útočník s číslem 9 na zádech představoval zcela jinak. Čtyři góly v dukelské síti ještě před poločasovou přestávkou rozhodly o tom, že si ze svého bývalého působiště, mezi tamními fanoušky stále velmi populární Johnny, body neodveze.

Vím, že je to těžké, ale jak by se dal zhodnotit zápas proti Viktorce?

Z mého pohledu se tenhle zápas hodnotit nedá, protože jsme v prvním poločase úplně propadli.

Co všechno se nepovedlo v prvním poločase?

Všechno. Hráli jsme tak špatně, že jsme Viktorce dovolili vést 4:0 a od toho se poté celý zápas odvíjel. Udělali jsme tam spoustu individuálních chyb. Já jsem třeba neuhlídal Lukáše Hejdu. Propadli jsme v celé obrané fázi.

Ve druhém poločase se náš výkon zlepšil a nebyli jsme daleko aspoň úpravě výsledku. Byl by případný gól takovou pomyslnou náplastí?

Můj názor je takový, že by to gól nespravil. Domácí hráli ve druhé půli na 50%, a tak se na druhý poločas nemůžeme koukat příliš reálně.

Našel bys aspoň jedno pozitivum v dnešním zápasu?