​Konečně na fotbal… A pořádný!

21. 7. 2017 | Redakce

​Konečně na fotbal… A pořádný!

Los byl letos k Dukle velmi vstřícný a hned v prvním kole nás posílá do Štruncových sadů dobývat moderní pevnost vicemistrovské Plzně. To jednak znamená, že se stejným soupeřem budeme doma na jaře celou ligu uzavírat, jednak také to, že se s Plzní setkáme dřív, než si všechny její letní změny „sednou“. A v mezidobí mezi klíčovými zápasy s inkognito Steauou, které Viktoriánům jistě seberou další síly. A hned po skončení jejich výsledkově nepovedené letní přípravy. A s řadou opor v lékařské péči. No zkrátka, chceme-li si někdy z Plzně nějaké ty body přivézt, právě teď je k tomu přímo ideální příležitost.

Jistě se stejně jako my už nemůžete začátku nové HET ligy dočkat – pojeďte tedy s námi do Plzně, ať si ten začátek vychutnáte jak se patří!

Výkop zápasu je v sobotu 29. července v 17.00, odjezd z Prahy je v 15.15 od metra Opatov. Cena dopravy je 150 Kč pro člena a 200 Kč pro nečlena Dukla Klubu. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu