Už máte svoji permanentku?

3. 7. 2017 | Redakce

Už máte svoji permanentku?

Permanentní vstupenky jsou k dostání ve třech cenových kategoriích a jedné podkategorii. Na své si přijdou jak milovníci skvělého servisu, tak vyznavači tradičního fotbalového zážitku s klobásou a pivem ze stánku. Navíc jsou letos ceny nastaveny dynamicky, kdo nakoupí permanentku do 16. července, ušetří až 300,-Kč. Pojďme se na to podívat.

Pro naše stálé příznivce, členy fanklubu, rezidenty Prahy 6, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP jsme připravili standardní permanentní vstupenku za zvýhodněnou startovací cenu 1000,- Kč. (1200,- od 16.7.)

Kdo k nám přichází poprvé, odrostl studentským střevícům, do důchodu má daleko a jeho bydliště se nenachází na Praze 6, pro něj je připravena standardní permanentka v základní startovací ceně 1500,- Kč. (1800,- od 16.7.)

STANDARDNÍ PERMANENTKA

Benefity:
vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
samostatný vchod
sedadlo ve 14 a 15 řadě sektoru D
zápasový bulletin zdarma
sleva 10 % na klubový merchandasing
nákup jednorázových vstupenek za zlevněnou cenu (viz níže)

Druhou skupinou permanentních vstupenek je kategorie VIP. Tu si budete moci pořídit za 5000,- Kč. Kdo si potrpí na neomezený počet nápojů, raut a polstrované sedačky uprostřed tribuny, je to permanentka právě pro něj.

VIP PERMANENTKA

Benefity:
vstup na všechna ligová utkání včetně Poháru FAČR
občerstvení ve VIP zóně
sedadlo ve VIP zóně (polstrovaná sedadla uprostřed tribuny)
klubová šála
parkovací místo
samostatný vchod
zápasový bulletin zdarma
sleva 10 % na klubový merchandasing
nákup jednorázových vstupenek za zlevněnou cenu (viz níže)

Poslední skupinou permanentních vstupenek je bezesporu kategorie SKY BOX. Jak název napovídá, výhled na hřiště bude mít z nejlepších míst na stadionu. K tomu vás obslouží náš personál, za stálého doplňování soukromého rautového stolu s jídlem a pitím. Ideální prostředí na obchodní schůzky, zážitek pro rodinu a přátele. Cena takové permanentky je 10 000,- Kč.

SKY BOX PERMANENTKA

Benefity:
vstup na všechna ligová utkání včetně
Poháru FAČR
prémiové místo v horním patře
zážitek v podobě tréninku s "A" mužstvem (termín bude individuálně dohodnut)
klubová šála
občerstvení v průběhu celého utkání
parkovací místo
samostatný vchod
zápasový bulletin zdarma
sleva 10 % na klubový merchandasing
jedna vstupenka na klubový vánoční večírek
nákup jednorázových vstupenek za zlevněnou cenu (viz níže)

A teď asi ta nejzásadnější novinka!

Letos si poprvé budete moci zakoupit permanentní vstupenku na domácí zápasy FK Dukla Praha ONLINE přes SMSTICKET bez zbytečných cest a během chvíle. A navíc ji budete moci mít stále u sebe ve vašem chytrém zařízení v podobě QR kódu. Takže je konec stresům spojených se zapomenutou kartou, vždy vám bude stačit váš mobil, ve kterém budete mít vaši permanentku v podobě QR kódu uloženou. 

„Náš fanoušek samozřejmě nepřijde o své klasické plastové karty, ale zvýší se jeho pohodlí při nákupu i v rámci návštěv stadionu Juliska. Zásadní novinku spatřuji zejména v možnosti mít permanentku ve svém mobilu,“ uvedl Vladimír Šmíro, marketingový manažer Dukly Praha.

Postup online nákupu je jednoduchý:
  1. Na stránkách SMSTICKETU vyplníte objednávkový formulář. 
  2. Po jeho odeslání a uhrazení ceny vám během chvíle přijde informační e-mail.
  3. V něm naleznete permanentní vstupenku v podobě QR kódu. A také proklik na formulář, ve kterém si zažádáte o způsob převzetí plastové kartičky.
  4. Plastovou kartičku si vyzvednete dle toho, jakou cestu jste zvolili: Na prvním domácím zápase, v Dukla klubu nebo si ji necháte zaslat doporučeně poštou.

Permanentky lze samozřejmě zakoupit i bez online objednávky v Dukla klubu nebo v den domácího zápasu se Zlínem na pokladnách stadionu.

Dále jste si jistě všimli, že u standardních permanentek je v závorce uvedena vyšší cena společně s datem 16.7. Má to svůj význam. Náklady spojené s organizací ligového utkání stále stoupají, a proto jsme nuceni zvýšit i ceny permanentních vstupenek. Ale aby přechod na vyšší cenu nebyl tak prudký, rozhodli jsme se první fázi prodeje permanentních vstupenek zanechat ve stejné cenové relaci do 16. července. Poté dojde k jejich cenovému navýšení. 

Proto s nákupem neotálejte a pořiďte si svou permanentku už dnes.

SOUHRNNÝ CENÍK
STARTOVACÍ PO NAVÝŠENÍ
STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÁ 1000,- Kč 1200,- Kč
STANDARDNÍ ZÁKLADNÍ 1500,- Kč 1800,- Kč
VIP 5000,- Kč
SKY BOX 10 000,- Kč

Ceny jednotlivých vstupenek najedete zde.

Společně s prodejem permanentek spouštíme i nový videoprojekt "Proč právě Dukla". Zde se můžete podívat na teaser z prvních rozhovorů s hráči, trenéry, funkcionáři, fanoušky a známými osobnostmi, které vás budou provázet během sezóny. 

A proč fandíte Dukle vy?

 

Fotogalerie


Partneři klubu