• Stará garda

• 21.06.2017

Pochod krajem Oty Pavla

Od roku 1983 pořádá turistický oddíl TJ Sokol Branov každoročně Pochod krajem Oty Pavla. Pochod doprovází kulturní program a setkání sportovců, které Ota Pavel zvěčnil ve svých knihách a reportážích. Letos nebudou chybět bývalí hráči Dukly Praha Ján Geleta, Ivan Novák a Ivo Urban a předseda představenstva Bohumil Paukner. Pochod se koná v sobotu 24. června 2017.

Turistický pochod pro širokou veřejnost, který ukazuje kraj kde Ota Pavel žil a o kterém psal své povídky a knihy. Daří se při něm spojovat kulturní a sportovní oblast. Přihlášky k účasti se přijímají na místě startu pochodu.

Tratě pochodu jsou v délkách 10, 15 a 25 km, vedou lesnatou krajinou v okolí řeky Berounky.

Program:

• 7:00 – 10:00 Start pochodu a reprodukovaná hudba
  • 10:00 – 1300 Hudba s.r.o. za řízení pana Švarce
    • Vystoupení branovských a broumských dětí
    • Taneční soubor Kloboučci z Nového Strašecí za řízení paní Naděždy Jungovské
    • Vystoupení Taneční skupiny žen TJ Sokol Broumy za řízení paní Černochové
  • 14:00 – 15:00 Pietní akt u pamětní desky Oty Pavla k 42. výročí jejího odhalení a ukázka nové expozice Muzea Oty Pavla na přívozu a otevření pamětní místnosti Hugo Pavla taktéž na přívozu.
  • 15:00 – 18:00 Vystoupení ženské dechovky Járinky za řízení paní Jaroslavy Rozenbergové
  • 15:30 – 17:00 Taneční soubor Kloboučci z Nového Strašecí za řízení paní Naděždy Jungovské a žen z TJ Sokol Broumy
    • Vystoupení leteckých modelářů z Rakovníka (na fotbalovém hřišti)
  • 18:00 – 24:00 Skupina Ideal Band hraje k tanci i poslechu