FANSHOP

Dukla na All Stars Cup 2017

19. 6. 2017 | Redakce

Dukla na All Stars Cup 2017

V 9. ročníku prestižního mezinárodního turnaje All Stars Cup 2017, který se konal v areálu pražské Slavie a dle obsazení byl nejsilnějším ve své historii, měli hráči Dukly skutečné štěstí na atraktivní soupeře.

Již první den se Dukla střetla mimo jiné s Paris St. Germain a FC Porto (pozdějším vítězem), druhý den s dánským Midtjyllandem a mexickým Chivasem Guadalajara. Třešničkou na dortu pak byl zápas s londýnským Arsenalem na úvod nedělního programu. 

"První hrací den byl na klucích znát veliký respekt k soupeřům. Hráči, kteří ještě před rokem hráli např. za Stodůlky nebo Aritmu, nyní stáli proti hráčům z věhlasných světových klubů, což se na jejich herním projevu samozřejmě projevilo. V průběhu turnaje se však ostych z velkých jmen postupně vytrácel a zápasy proti Midtjyllandu, druhý zápas proti PSG, nebo zmiňovanému Arsenalu, se kterým jsme podlehli 0:1 po přísně nařízené penaltě, jsme odehráli již velice sebevědomě. Dokázali jsme předvést kvalitní herní pasáže a vypracovat si i velmi dobré šance, v jejich finálním řešení jsme však na rozdíl od soupeřů nebyli zdaleka tak přesní. Těžké zápasy u kluků odkryly jejich limity, ale i možnosti a herní potenciál. Turnaj tak byl pro ně v první řadě neocenitelnou zkušeností a srovnáním s hráči té nejvyšší úrovně a zároveň krásnou tečkou za letošní sezónou," okomentoval působení našeho mužstva na All Stars Cupu trenér Tomáš Kulvajt.

Pátek | Skupina D

FC Porto - FK Dukla Praha 2:0
Branky: Claudio Gomes 2x

FK Dukla Praha - Paris Saint-Germain 0:2
Branky: Adil Aouchiche, Alexandre Fressange

FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 1:1
Branky: Adam Vrba - Daniel Dostál

Sobota | Skupina E

Chivas Guadalajara - FK Dukla Praha 0:0

FK Dukla Praha - SK Slavia Praha 0:2
Branky: Tomáš Vlček 2x

FC Midtjylland - FK Dukla Praha 4:1
Branky: Pyry Hannola, Erik Burai, Gabriel Johnson 2 - Matěj Kubeš

Neděle | O 9. - 16. místo

Arsenal FC - FK Dukla Praha 1:0
Branky: Bukayo Saka

O 13. - 16. místo

FK Dukla Praha - Paris Saint-Germain 0:2
Branky: Alexandre Fressange, Ruben Providence

O 15. místo

FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 1:0
Branky: vlastní gól Bohemians

ODKAZ NA TURNAJ

 

Fotogalerie


Partneři klubu