Řádili jsme na Kašpárkohraní

13. 6. 2017 | Redakce

Řádili jsme na Kašpárkohraní

V neděli 11.6.2017 patřilo jedno ze stanovišť na rodinném festivalu Kašpárkohraní opět naší fotbalové Dukličce. Již několik let se tradičně podílíme na krásném odpoledni plném sportu a zábavy. V letošním roce naše stanoviště okusilo nejvíce návštěvníků za dobu naší účasti. Děkujeme Vám, že jste se u nás zastavili.

Plácek, který nám byl vyhrazen byl využit do posledního volného místa. Opět jsme přivezli nafukovací tubusy, z kterých bylo postavené hřiště, ve kterém se celé odpoledne (i po skončení festivalu) nezastavil míč. Velkou odezvu měl i samostatný tubus, na kterém se cvičila stabilita, zde se tvořily i fronty. Nechyběly tradiční trampolíny ani gumoví obři. Medvídek Julisáček doprovázel děti na všech stanovištích a s radostí zapózoval pro mnoho fotografií.


Pod dukláckým stanem na děti čekala odměna v podobě samolepek, náramků, placek, kartiček hráčů, dívčího kalendáře či plakátu mládeže. Nejžádanější odměnou byly tradičně nafukovací balónky. Slunečné počasí a dobrá nálada vydržela po celý den. Několik trenérů a hráčů klubu se zde neúnavně věnovalo malým i větším.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí tohoto festivalu a děkujeme všem, kteří se u nás zastavili a zasportovali si s námi.
Tak zase za rok na viděnou. :-)

 

Fotogalerie


Partneři klubu