• U17

• 05.06.2017

Dukla U17 vyhrála mezinárodní turnaj Börde Cup v německém Magdeburgu

Mezinárodní turnaj, kde se sešla mužstva z Německa, Polska, Rakouska a Čech, se odehrál v německém Magdeburgu. Dukla v konkurenci 4 celků vyhrála nejvíce zápasů a odvezla si pohár za první místo. Celému týmu gratulujeme!

Výsledky zápasů

Dukla U17 - MSV Borde 2:0 (10. Ullman, 20. Studnička)
Dukla U17 - SV Werder Bremen 4:0 (5. Bílek, 8. Vácha, 23. Houha, 29. vlastní)
Dukla U17 - Hutnik Krakow 0:1
Dukla U17 - Weiner SK 4:0 (2x Ferreira, Čermák, Bílek)

Hodnocení trenéra Jana Rouleho: "Turnaj v Magdeburgu byl příjemným zpestřením na závěr sezony. Hráli jsme na přírodní trávě, ve formátu 1x30 minut. Kluci měli možnost poznat i jinou fotbalovou kulturu a hlavně sami sebe. Měli možnost si vyzkoušet den před turnajem wellness a zjistit jak jejich tělo reaguje na tyto procedury před zápasem. V den turnaje poznali jak můžou ztratit zápas po částečném uspokojení díky dvěma předešlým vítězstvím. Celkově jsme se na turnaji prezentovali kombinační a nápaditou hrou a především v defenzivní práci přišlo zlepšení, neboť jsme za 120 minut hry obdrželi pouze jednu branku. Hráčům chci poblahopřát k prvnímu místu a poděkovat za zážitky s turnajem spojené."