• Juniorka

• 26.05.2017

Na závěr sezóny dvojzápas juniorky a žen

V neděli dopoledne mohou fanoušci přijít na Julisku na dvě utkání. Od 10.15 sehraje své poslední utkání juniorka proti Teplicím. Od 13.00 odehrají své poslední domácí utkání naše ženy proti Plzni.

Juniorka: FK Dukla Praha - FK Teplice

Začátek utkání: neděle 28. 5. 2017, 10.15 - Juliska
30. kolo juniorské ligy uzavře Dukla doma proti Teplicím. Dukla se před posledním zápasem nachází na 8. místě a v případě vítězství má možnost se posunout o příčku výše. Teplice jsou na 12. místě a také mohou poskočit nahoru. Poslední vzájemné utkání se sehrálo na začátku sezóny a Dukla zvítězila o dvě branky a hned v úvodu brala tři body. Budou junioři úspěšní i na konci soutěžního ročníku?

Poslední vzájemné utkání

FK Teplice - FK Dukla Praha 0:2 (0:0)

Branky: 53. Vopat, 55. Juroška.
ŽK: 75. David.
Rozhodčí: Matějček – Vlček, Fišer.

FK Teplice: R. Švejda – Berešík (57. Šimeček), Mešanovič, Svoboda, Z. Švejda, Softič, Martirosyan (78. Kotrba), Šup, Hasil, Richter, Hruštinec.
FK Dukla Praha: Czehowsky – Juroška, Šimek, Luong Nguyen, Kaník - Kozel, Bezpalec, Hájek (46. Stýblo) - Vlček (66. Douděra), Brabenec (60. Šahini), Vopat.

Ženy: FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň

Začátek utkání: neděle 28. 5. 2017, 13.00 - Juliska
V ženské lize oba dva týmy dělí pouhý bod. Dukla je na 5. místě a v případě výhry si může kolo před koncem soutěže tuto příčku zajistit. Ve všech vzájemných zápasech mezi Duklou a Plzni padly v ligovém ročníku pouze dvě branky. Dvakrát Dukla zvítězila nejtěsnějším možným rozdílem 1:0 a jednou skončilo utkání remízou 0:0. Na Julisce by mohlo padnout více branek. Přijďte podpořit ženy v posledním domácím utkání sezóny.

Poslední vzájemné utkání

FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 0:1 (0:1)

Branka: 32. Rychtarová
Rozhodčí: Hessová - Hasíková, Panušková

FC Viktoria Plzeň: Radová M. – Tauberová, Ondrášková, Nehodová, Pacandová (68. Lukešová), Ranglová (46. Švábová), Markelová, Hanžlová, Mikešová (64. Kolorosová), Roztočilová, Mrázová.
FK Dukla Praha: Dolejšová – Ivanyshyn, Košíková, Čížková, Rzycká – Beštová, Zemjánková, Kozlíková (87. Dvorská), Beránková, Rychtarová (78. Kantarská) – Hajnová (81. Soukupová).