PORTRÉTY Z JULISKYLukáš Holík
    FANSHOP

V posledním kole nás čekají Teplice

25. 5. 2017 | Redakce

V posledním kole nás čekají Teplice

Utkání 30. kola nabídne zajímavý souboj na stadionu Na Stínadlech. Zde se utká sedmá Dukla s pátými Teplicemi. A čím bude tak zajímavý? Oba sobotní soupeři si mohou o jednu příčku polepšit a pro Teplice by tento krok vpřed byl velmi důležitý, dostaly by se do předkola Evropské ligy.

Teplice jsou se ziskem 48. bodů na páté příčce tabulky. Od vysněného čtvrtého místa je dělí vítězství nad naším mužstvem a zároveň ztráta Mladé Boleslavi na hřišti Liberce.

Za posledních 9 kol neprohráli. Jejich posledním přemožitelem byla ve 20. kole pražská Slavia.

My budeme bojovat o umístění v rozmezí 6. - 9. místa. Zajímat nás bude stejný zápas jako Teplice, tedy mezi Libercem a Mladou Boleslaví. To ale není vše, podstatné bude, jak dopadnou v posledním kole Zlín a Jablonec. V případě, že by Zlín, Jablonec a Liberec ztratili a Dukla naopak zvítězila, mohla by se radovat z 6. příčky.

Bilance vzájemných zápasů je vyrovnaná, obě mužstva si připsala po čtyřech výhrách a třech remízách. Plný počet bodů braly oba týmy po vítězstvích na domácím stadionu, jen Teplice toto pravidlo změnily jednogólovým ziskem ze začátku této sezony.

Dukla tak má severočeskému celku co vracet. Zápas se hraje v sobotu 27. května od 17 hodin v Teplicích. Vstup na utkání je pro návštěvníky zdarma, takže kdo bude mít cestu kolem určitě dorazte povzbudit Duklu v poslední dějství této sezóny.

Poslední zápas soupeře

FK Jablonec - FK Teplice 0:0

Rozhodčí: Proske - Pelikán, Hrabovský.
ŽK: Považanec, Trávník, V. Kubista. - Hyčka.
Diváci: 2 153.

FK Jablonec: Hrubý - Kysela, Pernica, Hübschman, Zelený - Považanec (85. Mehanovič), V. Kubista - Diviš (68. Hanousek), Trávník, Masopust (76. Mihálik) - Doležal. Trenér: Klucký.

FK Teplice: Grigar - Král, Jeřábek, Šušnjar, Hyčka - Ljevakovič, Soungole - Fillo, Vachoušek (61. Vaněček), Vošahlík - Červenka (90. Kodeš). Trenér: Šmejkal.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FK Teplice 0:1 (0:0)

Branka: 46. Potočný.
Rozhodčí: Hrubeš - Koval, Vysloužil.
ŽK: Krob (Teplice).
Diváci: 2 508.

FK Dukla Praha: Hroššo - Kušnír, Štetina, Šimůnek, Podaný - Čajič, Považanec (82. Smejkal), Hanousek (76. Koval) - Néstor, Beauguel, Olayinka (60. Tetour). Trenér: Šilhavý.

FK Teplice: Grigar - Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob (27. Kukec) - Ljevakovič - Hora, Hrubý (68. Vachoušek), Kodeš, Urma (73. Dressler) - Potočný. Trenér: Šmejkal.

 

Fotogalerie


Partneři klubu