PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Na rozlučku se sezonou do slunečných Teplic

22. 5. 2017 | Redakce

Na rozlučku se sezonou do slunečných Teplic

Již tradičně končíme ligu zápasem se stejným mužstvem, se kterým jsme celou sezonu začínali. No a letos to vyšlo na Teplice, takže nás navíc čeká zopakování posledního loňského výjezdu – tentokrát ovšem normálně v sobotu a snad v hojnějším počtu.

A ještě jeden rozdíl by tu byl: loni hrály Teplice až do posledních kol o holé prvoligové bytí, letos hrají naopak o Evropskou ligu. A ačkoli nejlepší letošní nahrávač, teplický Krob, má už kvůli kartám na poslední dvě kola hotovo, nabuzená parta kolem Martina Filla slibuje hezký fotbalový zážitek. V sestavě se navíc uchytil i „náš“ Michal Jeřábek, který hlavou dokonce rozhodl utkání s Bohemkou. Jak se mu bude dařit proti mateřskému klubu? A oplatíme Teplicím smolnou prohru z prvního kola? Pojeďte s námi, ať to vidíte na vlastní oči! Díky našemu partnerovi www.krasabus.cz navíc za opravdu symbolickou cenu…

Výkop zápasu je v sobotu 27. května v 17.00, odjezd z Prahy je ve 14.45 od metra Černý Most. Cena dopravy je 50 Kč pro všechny i se vstupem na utkání. Přihlašovat se můžete všemi standardními cestami – prostřednictvím formuláře, přes fanklubový mail fanklub@fkdukla.cz, nebo na telefonu 775 491 191.

Výbor Dukla Klubu

 

Fotogalerie


Partneři klubu