PORTRÉTY Z JULISKYMartin Chlumecký
    FANSHOP

Sportovní odpoledne se přesouvá na začátek nové sezony

11. 5. 2017 | Redakce

Sportovní odpoledne se přesouvá na začátek nové sezony

Po zveřejnění informace o sportovním odpoledni, jsme obdrželi nemilou zprávu. Po rozlosování závodů moderních pětibojařů (Memoriál Milana Kadlece), které probíhají na Julisce v pátek 19. a v sobotu 20. května, došlo k posunu běžeckých závodů do odpoledních hodin, a proto jsme nuceni právě vykopnuté odpoledne z bezpečnostních důvodů přesunout na jiný termín.

Omlouváme se všem, kteří se, stejně jako my, těšili na spoustu zážitků. Ale slibujeme, že se na sportovním odpoledni potkáme na začátku nového ligového ročníku 2017/18.

Program posledního zápasu sezony jsme se přesto snažili obohatit. Jeho součástí bude oblíbená soutěž s TOP4FOOTBALL Speed Gun, která pro zájemce zahájí kvalifikační, zahřívací kolo před utkáním pod hlavní tribunou. A finále proběhne o poločase. Ceny do soutěže věnuje FK DUKLA Praha a TOP4FOOTBALL.

Součástí utkání bude i autogramiáda fotbalistů a legend. Konkrétní jména uveřejníme po odehrání 28. kolo ePojisteni.cz ligy. 

A všechny děti, které dorazí na stadion, budou mít ve stánku fanshopu připraveny speciální samolepky věnované utkání se Zlínem.

Všem děkujeme za pochopení této komplikace a budeme se těšit v nejbližší době na shledanou.

 

Fotogalerie


Partneři klubu