Blíží se další turnaj dívek ze základních škol

5. 5. 2017 | Redakce

Blíží se další turnaj dívek ze základních škol

Dukla Praha navazuje na doprovodné akce v rámci ME fotbalistek do 17 let svou vlastní akcí pro základní školy. Rozhodli jsme se uspořádat fotbalový turnaj pro dívky 1.-2. tříd základních škol, který se uskuteční dne 14.05.2017 na Julisce. Jedná se již o několikátý ročník a tentokrát se uskuteční pod širým nebem (v případě špatného počasí v kryté hale).

O akci pro malé fotbalistky je obrovský zájem a přihlásila se již celá řada škol. Kapacita turnaje je však omezena a možnost přihlásit se mají školy do středy 10.05.2017 paní Janě Sobotkové na telefonním čísle 720 704 533.

Pro sestavení týmu je nutných minimálně 7 hráček, kterých se ujmou trenéři Dukly. Hráčky kromě reprezentace své školy zapojíme i do tréninku fotbalistek Dukly. Vyzkouší si opičí dráhu, mohou se vyfotit s maskotem či zahrát si proti týmu fotbalistek Dukly.

Pokud máte zájem jako škola či jednotlivec se turnaje zúčastnit, neváhejte kontaktovat organizátorku turnaje paní Sobotkovou.

 

Mladší přípravka WU9

Dobromat.cz - Kadm nkupem pomhte
Podpořte dívčí a ženský fotbal na Dukle při nakupování přes internetové obchody, aniž by vás to stálo jen 1 hal navíc. Pokud nakupujete na internetu a chcete nás při tom zároveň podporovat, přidejte si do prohlížeče tohoto pomocníka: http://dobromat.cz/rozsireni/pridat

Facebook


Fotogalerie


Partneři klubu