PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Tetour
    FANSHOP

Už zítra hrajeme s 1. FK Příbram

4. 5. 2017 | Redakce

Už zítra hrajeme s 1. FK Příbram

27. kolo nejvyšší fotbalové soutěže odstartuje opět na Julisce. Utkání FK Dukla Praha - 1.FK Příbram zahájí sudí Emanuel Marek v pátek 5. května v 18.00 hodin.

Poslední Příbram má shodný počet bodů (21) jako předposlední Hradec Králové.

Zejména v posledních kolech překvapuje svými výkony, když do poslední minuty bojovala o bod s třetí Spartou. A předtím porazila shodným výsledkem 4:2 Jablonec a Karvinou.

My ji máme z podzimu co vracet, kdy jsme jí podlehli 1:3. Čímž se vyrovnala bilance vzájemných utkání - oba týmy třikrát zvítězili a pětkrát remizovali.

„Je třeba jít do utkání s pozitivním a koncentrovaným přístupem. Jakékoli zaváhání se nemusí lehce napravovat. Jihlava byla určitě hladová po míči, ale Příbram u toho dokáže být i pěkně nepříjemná a agresivní. Čeká nás náročné utkání. Věřím, že budeme připraveni, s přednostmi soupeře si poradíme, do toho přidáme naši hernost a vyhrajeme, uvedl k utkání trenér Jaroslav Hynek.

V zápase budou chybět hráči Ondřej Kušnír a Peter Olayinka, kteří v utkání s Plzní obdrželi 8. a 4. žlutou kartu.

Na utkání jsou delegováni rozhodčí: Emanuel Marek - Zdeněk Dobrovolný, Michal Urban (Ondřej Černý) a delegáti: JUDr. PhDr. Petr Mlsna Ph.D. a Roman Hrubeš.

Poslední utkání soupeře

1. FK Příbram - Sparta Praha 1:2 (1:1)

Branky: 45.+2 Rezek - 4. a 90.+1 Šural.
Rozhodčí: Proske - Pelikán, Kotík.
ŽK: Suchan, Kvída - Karavajev, Vácha, Šural.

1.FK Příbram: Hruška - Kvída, Jiránek, Chaluš, Divíšek - Trapp - Bazal (83. Krameš), T. Pilík, Suchan, Rezek - Linhart (89. Kacafírek). Trenér: K. Tobiáš.

AC Sparta Praha: Bičík - Karavajev, Mareček, Holek, M. Kadlec - Sáček, Vácha - Konaté (74. Juliš), Lafata, Vatajelu - Šural. Trenér: Rada.

Poslední vzájemné utkání

1. FK Příbram - Dukla Praha 3:1 (1:1)

Branky: 65. a 68. Pilík, 16. Brandner - 12. Néstor.
Rozhodčí: Orel - Pelikán, Fišer.
ŽK: Tregler, Trapp, Borek - Čajič, Miloševič, Rada.
Diváci: 1 286.

1.FK Příbram: Hruška - Pecháček, Chaluš, Trapp, Divíšek - Tregler (87. Borek), Květ - Brandner (90. Mahmutovič), Pilík (81. Majtán), Rezek - Kacafírek. Trenér: P. Rada.

FK Dukla Praha: F. Rada - Preisler (46. Vrzal), Šimůnek, Štetina, Miloševič - Tetour, Hanousek, Považanec (63. Olayinka) - Juroška (77. Vopat), Néstor, Čajič. Trenér: Hynek.


nebo v sítích ticketportal.cz


Kam dál

 

Fotogalerie


Partneři klubu