PORTRÉTY Z JULISKYJakub Výmola
    FANSHOP

Sportovní odpoledne na Dukle! Přijďte se rozloučit s ligovou sezonou!

7. 5. 2017 | Redakce

Sportovní odpoledne na Dukle! Přijďte se rozloučit s ligovou sezonou!

FK Dukla Praha připravuje pro své fanoušky a jejich rodiny sportovní odpoledne. Před domácím utkáním Dukla Praha – Fastav Zlín, se tak můžete těšit na spoustu zábavných atrakcí, dovednostních stanovišt a spousty dalšího, nejen s fotbalovou tématikou. Vstup na akci je zdarma, kdo dorazí má volný vstup i na utkání.

Přemýšlíte, kam se s dětmi podíváte o předposledním květnovém víkendu? V sobotu 20. května jsme to vymysleli za vás. Na Julisce se počátkem odpoledne otevřou brány stadionu a rodiny s dětmi přivítá spousta zábavných atrakcí a dovednostních soutěží o ceny.

Chybět nebude oblíbená Speed gun, prostřednictvím které si bude každý moci změřit rychlost své střely. Budete si moci zahrát kopanou ve Football areně. Připraven bude i skákací hrad.

Soutěžit o ceny bude moci každý, který projde všechna dovednostní stanoviště.

Své stánky tu budou mít partneři akce: Věda nás bavíHamr Sport.

Součástí tohoto odpoledne bude sbírka – „Daruj dukláckou věc a podpoř sociálně slabé“. Ta bude spočívat v prodeji starého, použitého a nepotřebného oblečení (trička, bundy, kraťasy, batohy, atd.) opatřené logem FK Dukla Praha. Výtěžek půjde ve prospěch účtu spolku Přátelé FK Dukly Praha, z. s., který ho použije na pomoc sociálně slabších rodin v klubu.

Pokud máte doma kus dukláckého oblečení, které už nevyužijete, můžete ho s sebou přinést a darovat i v den sportovního odpoledne. Více informací vám dá vedoucí mladšího dorostu U16 Danuše Urbanová na e-mailu Urbanova.Danuse@seznam.cz.

Tak neváhejte a přijďte si s námi zablbnout před posledním utkáním sezóny. A nezapomeňte, kdo dorazí, má vstup na utkání zcela zdarma!

 

Fotogalerie


Partneři klubu