FANSHOP

V sobotu hraje Dukla v Plzni

27. 4. 2017 | Redakce

V sobotu hraje Dukla v Plzni

V minulém kole si Dukla spravila chuť, když porazila na domácím hřišti Vysočinu Jihlava. Nyní ji čeká tým bojující o ligové prvenství – FC Viktoria Plzeň. Utkání hrajeme v sobotu 29. dubna od 20.15 hodin. Cestovat na něj můžete i s naším fanklubem, více informací ZDE.

Druhá Plzeň ztrácí momentálně na vévodící Slavii 2 body. Po prohře na Spartě 0:2 tak pustila otěže boje o titul, které má nyní ve svých rukou tým z pražského Edenu. „Když Slavia všechno vyhraje, tak je mistr. Ale my věříme, že pořád může někde ztratit, stejně jako my nebo Sparta. A třeba si to rozdáme (na dálku) v posledním kole," uvedl pro web epojisteniliga.cz bývalý reprezentant a hráč Viktorie Plzeň Hubník.

Dukla z jedenácti vzájemných zápasů vyšla jednou jako vítěz. Třikrát skončila utkání remízou a sedmkrát vyhrála Plzeň. Nyní je před námi zápas číslo dvanáct na hřišti Doosan Areny.

Věřím, že nás poslední zápas správně uklidnil a uvolnil naši hernost, kterou budeme chtít předvést i s aspirantem na titul. Máme touhu uhrát pěkný výsledek. Bude to další zápas se skvělou atmosférou, jedeme si ho užít," uvedl k utkání trenér Hynek.

Delegace rozhodčích je na utkání následující: Pavel Franěk - Michal Myška, Zdeněk Arnošt (Karel Hrubeš). Delegáti: Josef Bajer, Milan Ondo.

Poslední utkání soupeře

AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň 2:0 (2:0)

Branky: 32. Šural, 37. Karavajev.
Rozhodčí: Zelinka - Nádvorník, Paták.
ŽK: Konaté, Vácha - Hubník.
Diváci: 16 830.

AC Sparta Praha: Bičík - Karavajev, Holek, Mareček, M. Kadlec - Sáček, Vácha - Konaté (90. Čermák), Lafata (90.+2 Havelka), Vatajelu (88. Zahustel) - Šural. Trenér: Rada.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik - Řezník, Hejda, Hubník, Limberský - Hořava, Hrošovský - Petržela (69. Pilař), Bakoš, Kovařík (46. Kopic) - Krmenčík (57. Poznar). Trenér: Bečka.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

Branky: 17. Hořava.
ŽK: 8. Kušnír, 89. Beauguel – 26. Petržela, 44. Limberský, 79. Kozáčik.
ČK: 30. Petržela.
Rozhodčí: Jílek - Dobrovolný , Myška.
Diváci: 2782

FK Dukla Praha: F. Rada – Kušnír, Štetina, Bezpalec, Miloševič (88. Šimůnek) – Považanec, Tetour, Hanousek (K) – Čajič (74. Juroška), Olayinka (61. Beauguel), Néstor.

FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hubník (K), Limberský – Hrošovský, Hromada – Petržela, Hořava (90+1. Baránek), Kopic (86. Matějů) – Krmenčík (74. Poznar).

 

Fotogalerie


Partneři klubu