Teď začne
vojna!

​Jak se dařilo našim reprezentantům?

29. 3. 2017 | Redakce

​Jak se dařilo našim reprezentantům?

V průběhu reprezentační pauzy náš tým opustila čtyři jména. Daniel Tetour, Matúš Hruška, Michal Bezpalec a Zinedin Mustedanagič odjeli v minulém týdnu na sraz svých národních mužstev, nyní už se vrací zpět do tréninku. Jak si v přípravných, ale i kvalifikačních utkáních vedli?

Týmy jednadvacítky České republiky a Slovenska, kde v každém týmu máme své zástupce Daniela Tetoura a Matúše Hrušku, se střetly v přípravném utkání v Karviné. ČR zvítězila 4:1. Ani jeden z hráčů Dukly do zápasu nezasáhl.

Druhé přípravné utkání odehrála ČR U21 proti Polsku. Daniel Tetour odehrál poločas a lvíčata v zápase zvítězila 2:1.

Slovensko hrálo proti Srbsku a vyhrálo 2:1.

Michala Bezpalce čekala cesta do slunného Španělska. Zde výběr do 20 let odehrál utkání s Dánskem U20, ve kterém těsně padl 1:2.

Druhé utkání proti o rok staršímu týmu Švédska skončilo výraznější prohrou 0:4. Michal zasáhl do obou utkání.

Pro Zinedina Mustedanagiče byl tento sraz asi nejdůležitější. Jako kapitán vedl tým Bosny a Hercegoviny do 19 let do druhé fáze kvalifikace o ME v Grůzii. Zde výběr odehrál tři utkání.

Proti Francii zvítězili 2:0. S Izraelem remizovali 1:1, když se v úvodu zápasu trefil právě „Zizu“. Poslední utkání s Bulharskem, kdy Bosně a Hercegovině stačila remíza k postupu, bohužel prohrála 1:3 a ve skupině skončili na 2. místě.

Naopak svěřenci našeho bývalého trenéra Jana Suchopárka v kvalifikaci uspěli a v červenci zamíří na mistrovství Evropy!

 

Fotogalerie


Partneři klubu