PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia
    FANSHOP

WU11: Baletky sehrály utkání na Julisce

27. 3. 2017 | Redakce

WU11: Baletky sehrály utkání na Julisce

V sobotu podvečer se na Julisce sešlo hned několik týmů. Z mládežnických celků Dukly starší přípravka dívek WU11 a klučičí U10. Soupeři jim byli starší přípravky Ruzyně a Aritmy.

Poslední březnový víkend odehrála starší přípravka své další utkání a již poslední samotné přátelské, další víkend se rozjíždí pražská soutěž, kde fotbalistky z WU11 změří síly s kluky. Za nějakou dobu sehrají i dívčí turnaje, kde naopak porovnají své dovednosti s ostatními hráčkami dívčích týmů.


Proti Ruzyni to měly dívky ve vínovém nakonec velmi složité, kluci prokázali nejen obrovskou chuť, ale i um a kvalitu pohybu. Děvčata však také nenechala doma fotbalové dovednosti a důstojně se prala na hřišti. Několik pěkných akcí nakonec ukázali minoni a zejména krásná akce Lenky Černé a Nikči Köhlerové, kde druhá jmenovaná trefila ukázkovou šibenici, zahřála rodiče i příznivce.

Sestava mimoňského týmu:
Černá, Köhlerová, Mocová, Šilhavá, Výrutová, Douderová, Smetanová, Řeháková, Berounská, Dostálová, Minaříková.

Holky čeká ještě v průběhu jarní části další zajímavá akce. Kromě dívčích turnajů, soutěže s kluky a dalších domluvených utkání, je připravována akce, kdy do Prahy dorazí slovenská dívčí fotbalová akademie a společně s naším týmem uspořádá společný trénink a možná nakonec vyjde i třeba malý turnájek.

 

Fotogalerie


Partneři klubu